Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mennyit vagytok hajlandóak várni?

Figyelt kérdés
Ha összejöttök egy lánnyal, és mondjuk nem csak megfektetni akarjátok, hanem tényleg úgy gondoljátok hogy ebből kialakulhat valami komolyabb is. Mennyit vagytok hajlandóak várni az első együttléttel, és ha a csaj nagyon húzza-halassza a dolgot, mennyi idő után léptek le?
2012. szept. 15. 22:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

ameddig készen nem lesz rá

ha két évig akkor két évig. nekem aztán mindegy mert nem vagyok vmi szexmániás

2012. szept. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
38%
Hát,én soha sem csak szexelni akarok,de a legtöbb,amit várnék,max 1 hónap.De fogadni mernék,hogy 1 csaj se bírná ki,ki ingerelném anyira,hogy kívánja,és hajlandó lesz rá.
2012. szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem fogok hazudni: nem várnék bármeddig. Na persze nem azért mert a szex lenne a mindenem (nem az), hanem mert ha a csaj nagyon húzza-halassza a dolgot az azt jelzi hogy nem bízik meg bennem eléggé, még azután se hogy jól megismertük egymást. Bizalom nélkül pedig nincs szeretet és tisztelet, és az egész kapcsolatot megette a fene.
2012. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Amíg levetkőzöl!
2012. szept. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!