Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hirtelen áramszünet vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen áramszünet vagy már nem szeretem? Megesett veletek, h jól meglévő kapcsolatban, néha rátok tört, h mégsem megfelelő, hozzátok tartozó a párotok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 01:02
 1/6 anonim ***** válasza:
jaja megesett már pedig régóta együtt vagyok a párommal és nagyon imádom tudod van amikor történik valami nagyobb zűr úgy érzem mintha nem szeretném vagy ha egy nagyon jó pasit meglátok és tetszik is de rájövök hogy az csak tetszés és a páromat szeretem olyankor néha mintha elmúlna a szerelem de amugy nem az csak pillanatnyi idő.
2012. szept. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel az EON-t hátha tudnak rajtad segíteni
2012. szept. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éves kapcsolatom van! Férfi létemre megnézem a nőket az utcán , erre szokták mondani hogy az étlapot megnézheted, rendeli nem muszáj!


Szeretem a párom, de nem mindig kielégítő a kapcsolatunk, ilyenkor hajlamos az ember elmenni más felé! Más kérdés hogy képes e megtenni AZT hogy megcsalja, vagy visszalép, és belátja hogy szereti a másikat és képes megoldani vele az aktuális gondokat!


23/F

2012. szept. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ma 01:31


a párom EON-os :D:D


no de viccet félretéve...nálunk megesett, nem is egyszer...amikor sok volt a stressz, mindketten ingerlékenyek voltunk és sokat veszekedtünk ilyenkor mindig elgondolkoztam azon hogy vajon Ő e az akivel letudnám élni az életem...(szerencsére ilyen talán 2x max 3x volt az 5 év alatt). de mindig rájöttem hogy Ő az igazi :) Hullámvölgyek mindig is voltak és lesznek is egy kapcsolatban...sajna...

2012. szept. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen minden kapcsolatban van, azok a kapcsolatok maradnak tartósak, ahol ilyenkor a felek nem keresnek másnál boldogságot, hanem próbálják helyrehozni az aktuális problémát, vagy ha probléma épp nincs is, csak úgy fellendíteni a kapcsolatot. Ahol ez nem történik meg, ott jön a megcsalás, szakítás...
2012. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nàlam is szokott ilyen lenni, nekem külföldi a pàrom, és néha elgondolkozom, hogy talàn magyar sràchoz kellene hozzàmennem...aztàn gyorsan kapcsolok, amikor belenézek a gyönyörü szeretetteljes barna szemeibe <3
2012. szept. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!