Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exem szeretné, ha újra összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem szeretné, ha újra összejönnénk. Részemről teljesen kihűlt a a dolog, nem tudom, mit tegyek, próbáljuk meg?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem vele újrakezdeni, szeretném újra valakivel átélni a szerelmet, ahogy vele nem tudtam. Kissé zűrös körülmények közt jöttünk össze akkor, ez régen volt. Most újra keres, de őszintén szólva kicsit haragszom is rá, mert akkoriban önző mód csak azzal törődött, hogy neki jó legyen, maga mellett akart tartani stb. Nekem is megvoltak a magam hibái, és a kapcsolatba is éretlenül vágtam bele.
2012. szept. 16. 20:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Egy esély mindenki megérdemel még!!! És már csak azért is mert lehet,hogy késöbb megbánnád,hogy elküldted!!!
2012. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
10. Egy esély akkor is jár neki..csak ha nem megy akkor közösen legyen vége!!Amúgy ha újra kezdik vele akkor egy két dolgot még az elején tisztázzanak,fektessenek le pár fontosabb "szabályt"mely a kapcsolatukra fog kihatni...
2012. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
De kedves kérdező!! Hány éves vagy te és hány éves most az exed???
2012. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

# 5/8 ma 20:40



De te pedofil vagy,az más kérdés.



HA nem akarod,ne kezd újra. Problem solved.

2012. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatnyi esély mindenkinek bőven elég. Annyit már kapott. Nekem már az is az újrakezdés ellen szólna, hogy nem tartja tiszteletben, amit akarok, hanem erőszakoskodik.
2012. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
De akkor is járna neki egy esély!! Gondoljatok bele! Lehet később neki kell esélyt kérnie..elutasítják..hogy esne majd neki vagy bárkinek közületek???
2012. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

# 16/16


Nekem is lenne egy kérdésem jó???????

Miért nem elég egy írásjel???? Szerintem elég!!!! De én nem tudom.............



ÉS amúgy sincs igazad. volt esélye,elkúrta. Végefőcím.

2012. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Elcseszte de megváltozhatott. Mindenki emberből van.Követ el hibát.
2012. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
59%
Akkor csak én szoktam gondolkodni cselekvés elött? Elkúrta. Nincs mit beszélni rajta. Föleg hogy erőszakoskodik,pedig a kérdező nem akarja újrakezdeni. Nem érdemel több esélyt.
2012. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Ezt a kérdezőnek kell eldöntenie.Amúgy szerintem kortól is függ. Ha felnőttek akkor ne, ha tinik akkor igen is jár esély!
2012. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!