Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan itélitek meg a "Lolita...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Popi85 kérdése:

Hogyan itélitek meg a "Lolita jelenséget"?

Figyelt kérdés
Vagyis ezalatt azt értem hogy a lány 14-15 éves a fiu meg minimum23-27! Èn a második ilyen kapcsolatomba keztem belee, az elsö 4 évig tartott! ( én 27f ö 15l)

2012. szept. 16. 20:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
58%
14-15 évesben semmi nőies?? ugyanolyan nőiesek lehetnek mint pl egy 20 éves, szebbek, formásabbak lehetnek akár, meg feszes a bőrük nem plöttyedt és később is olyan maradhat:) 14-15 éveseknek nagy mellük van már meg nagyon szép fenekük, lapos hasuk stb :P és nem is alacsonyak, onnantól már nem is nőnek tovább
2012. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező: ekkor mondják, hogy fajtalankodik valaki a nem természetes közösülésnél AKA szodómia. 14 és 18 év közötti személynek a beleegyezését kell adnia, de ezt simán le is tagadhatja, hogy mentse magát pl a szülei előtt. Ekkor pedig megszívod.
2012. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
49%

22:05


Ugye csak viccelsz? A 14-15 éves lányokban semmi nőies nincs a 20onévesekhez képest. Nincs mellük, se fenekük. A 20-asokhoz képest semmi formájuk nincs. (Ráadásul az agyukban sincs sok értelem.) Téged csak átvernek a pushupos melltartóval és a sminkkel.


Igen, igaz, hogy friss hús, de fölösleges a huszonéves érett nőkhöz hasonlítani. Igaza van a 21:53-nak.


A 14-15 éves kislányokat könnyen manipulálják az idősebb férfiak. De ezek a férfiak olyan balekok, hogy nem kellenek a velük egyidős nőknek, ezért a kislányoknál próbálkoznak, mert azokat könnyen fel tudják szedni. A kislányok meg szeretnek menőzni az idősebb baráttal.

2012. szept. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
38%
hát pedig de, hidd el sokkal szebb, egész szép nagy, kerek feszes mellű, szép kerek feszes fenekű és aranyos, nőies 14-15 éves lányok vannak ;) nézz körül. akikre te gondolsz azok az ilyen 12 évesek lehetnek xD
2012. szept. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
53%
Jó, talán van bennük valami nőies, de semmik a 20on évesekhez képest. Azok az igazi nők.
2012. szept. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom hol éltek, de felénk a 15 éves körüli csajok kis vihogós neveletlen "pocakos" formátlan lányok. Értelmesen beszélgetni sem lehet velük. Ha ez vonzó egy huszonéves pasinak akkor ott bizony gond van.
2012. szept. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
4%

A fél karomat odaadnám egy ilyen kapcsolatért. Mármint a csaj legyen az a jó feszes, szép cicis tinicsaj, de értelmesebb mint azok, az apja ne akarjon kicsontozni, és ne tudja meg az asszony! :D

Az biztos hogy izgatási szintben még a legtöbb 45 éves nővel való szexkapcsolatot is verné!

Az igazság az az hogy lenne is pár kiscsaj csak messze laknak. Egyik-másik olyan hogy lehetne velük mit kezdeni! Igaz, van olyan amelyikkel 25 évesen se mennénk semmire sem mert nem olyan agyilag.

30F

2012. szept. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
41%
A saját korosztályuknak biztos bejönnek ezek is, de semmik az igazi nőkhöz képest.
2012. szept. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
61%

Hát én elég gusztustalannak tartom..

persze egy 14-15 éves gyereket könnyű megfektetni, nem kell érte semmit tenni sem érzelmileg sem lelkileg

Szerintem akik ilyen kapcsolatban vannak nem érettek érzelmileg...de tudjátok mit? nem is bánom az ilyen "alja" pasikat vigyék csak az iskolások :) így nekem megmaradnak a normálisak ,akikre lehet számítani és lehet jövőt tervezni :) Nyugodtan le lehet pontozni :D Csóók

2012. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka az a 15-18 éves aki valóban komoly gondolkozású,sokan közülük még nem estek át olyan buktatókon amik felnyitnák a szemüket.Sokat kell még tapasztalni.


Valóban szexis némelyikük,de ez mit sem ér ha valaki komolyan tervez.Nem képesek megállni a lábukon,sok segítséget kapnak még a szülőktől.


De mindezek mellett ez örök jelenség marad,tini lány egy 10-15 évvel idősebb iránt vonzódik,de ne felejtse el senki hogy ez nem csak a férfi részéről indult dolog,vannak lányok akik erre tudnak nagyon ráállni,tetszik nekik.

2012. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!