Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a csaj nem normális vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a csaj nem normális vagy csak nem tudja mit akar?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal nem olyan régen,párszor találkára is kerültt sor,de mivel nem egy vásosban lakunk elég nehéz megvalósítani.A lényeg nem is ez,mert a kezdetekben elég sokat beszéltünk fb-n vagy emailoztunk egymással.Aztán utánna 2-3 hétig nem beszéltünk semmilyen formában.Mondom ráírok megkérdezem hogy hogy van és mi a helyzet vele,érdekes módon egyből fél másodpercen belűl reagált rá.Aztán ilyenkor mindig eltűnik hetekre vagy napokra,mivel én elég sokat vagyok esténként fent a facebookon,mert a testvérem és jó pár ismerős külföldön van és így tartjuk a kapcsolatot.Amikor nem írok rá,akkor ki be lépked az oldalon és elég sokat van fennt,de amikor rá írok és beszélünk,utánna mindig letílt a facebook csetről,legalábbis azt gondolom,mert az üzenőfalán ott vannak a posztok tehát bevolt lépve és én is abban az idő pontban.Az sem mondfható hogy rejtőznie kellene előlem,hiszen volt olyan hogy 2 hétig nem írtam neki és nem zaklatom minden nap,tehát ez sem lehet.Mert amikor éppen nem vagyok letíltve nála és éppen ráírok,akkor kb fél másodpercen belűl válaszol nekem,mintha várná hogy mikor írok rá.Aztán utánna beszélgetünk egy jót,aztán se kép se hang róla.Mire véljem ezt?
2012. szept. 17. 11:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

ma 12:21


Azt tudom hogy a külsőmmel nincs baj mert elég sok nőnek bejövök ezt tudom magamról,mert azért vannak visza jelzések és nem hinném hogy taszítanám őt.A nőkkel meg tisztában vagyok,ugyanis volt egy 4 éve kapcsolatom elötte és utánna számtalan barátnőm.

A te sztorid egy kicsit már,mert te megmondtad neki hogy mi a helyzet,de ő nem mondott nekem ilyet soha.Azt is tudom hogy bejön neki a külsőm,de mivel nem régen szakított arra gondolam hogy talán még nem áll készen nem hogy új kapcsolatra de még kicsit komolyabb ismerkedésre sem.

2012. szept. 17. 12:29
 12/19 anonim ***** válasza:

Hát sztem ha valaki nem meri megmondani öszintén, az a saját gyengesége. De emiatt a másikat hülyiteni... Merth a srác azt irja, jól elbeszélgettek. Nem kell akkor jópofizni, és finoman is lehet közölni ha valakit nem érdekel a másik. Képzelje bele magát az ö helyébe,h azt se tudja szegény mit gondoljon. Nem birom az ilyet...

De az is lehet amúgy,h azt se tudja mit akar annyira éretlen, akkor meg pláne hagyni kell.

2012. szept. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ja és ő elég szókimndó fajta,tehát biztos vagyok benne hogy megmondaná nekem hogy ha zavarom vagy ilyesmi.Elég nagy szája van és szókimndó,tehát nem nagyon az afajta aki azzal foglalkozik hogy megbánt se vagy sem..
2012. szept. 17. 12:30
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem az a javaslatom amúgy,h kerek perec kérdezd meg töle miért van ez. Csak tisztán szeretnél látni.
2012. szept. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
jah szókimondó... ilyesmit azért egyik lány sem akar egy különben rendes pasassal közölni, hogy "bocsi, de nem jössz be, kocc van". Szerintem tényleg hagyjad, ezt a lányt egyáltalán nem érdekled. Mond csak, ha neked tetszik valaki, akkor te viselkednél így vele? Ugye, hogy nem? A nők is ugyanúgy viselkednek, mint a pasik, ha igazából tetszik neki a másik, és viszont érzi ezt, akkor keresni fogja ha ciki, ha nem. Hogy miért kért meg, hogy legyetek ismerősök Face-n? Cch szerintem csak hogy eggyel több ismerőse legyen..tudod ez állítólag olyan menő.
2012. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
szerintem nem tiltott le, mert annak mi értelme lenne, hogy letilt, aztán felold 2-3 hetente. meg ha tiltott volna (uh ez fájt magamnak is), akkor miután felold, nem lennétek ismerősök. nem te vagy a világ közepe (már bocsi), szimplán nem lép fel chatre. te sose vagy kijelentkezve? lehet hogy ő csak barátként gondol rád. legalábbis nekem ez jött le ezek alapján. és nincs fenn mindenki fb-n éjjel-nappal. nem akartam bunkó lenni, szóval bocsánat
2012. szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ejj, haver!

Sokat képzelsz magadról! Az, hogy volt pár nőd, rohadt nagy teljesítmény.. :D

Próbálkoztak nálam is olyanok, akiknek állítólag sok partnerük volt. És akkor mi van?? Ha nekem nagyon nem gyerebe az illető, felőlem lehet neki ötven akárhány múltbéli partnere, ettől nem lesz vonzóbb- sőt, kifejezetten nevetséges, hogy ezzel kérkedik és így próbál felszedni.

Nekem úgy tűnik, hogy le se szar. Amúgy ha bejönnél neki, keresne..

Az meg, hogy szerinted letilt.. Nem tudom, tudsz-e róla, de van olyan funkció,hogy "chat kikapcsolása" és senki nem lát. Ha meg letilt, minek rágod még a küszöböt?? Szánalom a köbön..

20N

2012. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Haver,ebbe ne menjünk bele,mert te jönnél ki szarul. :D Kettőnk közül nem én futok olyan után,aki le se tojja a fejem- de nem ám. :D

Én vagyok az,aki a párja ölelésében hajtja álomra a fejét. :)

És ha most nem haragszol,megyek eleget tenni "hitvesi kötelességeimnek". Neked meg további jó puffogást!:)

2012. szept. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nem futok utánna,innen látni hogy nem értetted a kérdést...

Az hogy hetenete írok neki az nem utánna futás.Akkor futnék utánna ha minden nap zaklatnám.Számomra érdekes a viselkedése ennyi.

Amúgy meg elég sz@r lehet neked ha kötelességből teljesíted az amúgy másnak természetes dolgokat..nem irigyellek cseppet sem,és a párodat sem hogy egy olyan emberreé van együtt aki kényszerből teljesíti a kötelességét.

2012. szept. 18. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!