Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon szeret még? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret még? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igaz csak 2 hónapja vagyunk együtt a párommal,de én már 3 éve szeretem őt.Teljesült az álmom,magyarán,s most az "enyém".Enyém,de mégse.Elkezdődött a suli.Zsúfolt az időrendje.

Hetente max 1 találkozunk pár órára.Én minden nap hívom,elhalmozom szerelmes sms ekkel.Lehet már az idegeire is megyek.Mikor találkoznk mindig viszek neki virágot vagy csokit.De kezdem úgy érezni,hogy ő nem szeret engem s csak sajnálatból vagyunk még együtt.Hetente kb minimum 2x eljátsza,hogy "találkozunk".Aztán a találkozó előtt pár órával meg lemondja a talit.Nagyon ritkán ír...

Nem hiányzom neki,esetleg más lehet a dologban?

Segítsetek!

Lányok főleg ti. 16/F



2012. szept. 19. 14:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát ANNYIRA biztos nem szeret, hiszen akkor lenne rád több ideje. Lehet, hogy alapból nem az a romantikus fajta, és esetleg fárasztod a nyomulással, de ha nagyon szeretne, akkor inkább örülnie kellene az ilyesminek.
2012. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon úgy jön le,hogy Ő kevésbé van oda Érted,mintha csak szánalomból lenne melletted.Szembesítsd mielőbb a helyzettel,mert ez így elég gáz,és nagyon úgy tűnik,a csaj csak kihasznál...
2012. szept. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek.

És hogy szembesítsem a tényekkel?

Már fel sem merem hívni...

2012. szept. 19. 15:21
 14/20 anonim ***** válasza:

"egyébként is a kapcsolat eleje (főleg 16 évesen) ne a szexre épüljön"


Hát mi a fenére épüljön, a futballra?

Nem kételkedem a boldog párkapcsolatodban, de azt tudnod kell hogy a férjed egy becsülendő türelmes pali lehet. Ezért lehetsz te boldog.

2012. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%
a nyomulás nem kellett volna. amúgy meg lépj ki szó nélkül
2012. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon rendes fiú vagy :) de amit csinálsz, az nem jön be a nőknek.

Először is kezdjük ott, hogy két hónapja találkozgattok, és te már a párodnak hívod. :) ez is elég mosolyogtató.


El mondom mi a helyzet. Te még épphogy elkezdtél tetszeni annak a lánynak, és te elkezdted bombázni szerelmes smsekkel, meg mindig vettél neki valamit. Ez sok. és ijesztő. Rendkívül kínos, ha egy nőnek azt kell éreznie, hogy a pasi sokkal többet "vár el" tőle mint amit adni tud. Ezeket az érzelmeket ő még nem tudta viszonozni, és ezért kerüli a találkozást veled, mert kínos neki. lehet hogy már szakítani is akart veled, csak nem akart megbántani, ezért csak halogatja a találkozásokat.


Amit tenni tudsz. Írsz neki most utoljára egy smst, hogy most sok dolgod lesz, és 1-2 hétig nem fogsz jelentkezni. Aztán békén hagyod. majd két hét múlva elhívod randira. De nem veszel neki semmit. Ha még nem ment el tőled teljesen a kedve, esetleg így sikerül valamit megmenteni.

2012. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,

igazad van.Csak én már nem csak 2 hónapja küldözgetem neki az sms eket.:)

És a másik,hogy egy napot sem bírok ki nélküle,legalább hogy ne beszéljek vele telefonon.Minden percben rá gondolok,és szerintem ez szörnyű...de nagyon szeretem.

2012. szept. 19. 16:51
 18/20 anonim ***** válasza:
Jajj szegénykém sajnállak de ha én lennék a lány a falra másznék tőled...ez így nagyon nem jó...még nem öregedsz egy kicsit ne csajozz....
2012. szept. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Én az a típus vagyok,hogy egy embert szeretek,de akkor sokáig.

Azt mondjátok,akkor,hogy kicsit "hanyagoljam"?

2012. szept. 19. 17:16
 20/20 anonim ***** válasza:
89%

Igen, azt mondjuk.

Jómagam is voltam ilyen helyzetben, mint most a barátnőd. A fiú folyton keresett, túláradóan kifejezte a rajongását irántam, pedig én nem kerestem olyan komoly kapcsolatot, és épphogy csak tetszett, jól kijöttünk, de semmi több. Minden nap keresett telefonon. EGy idő után megkértem, hogy ne hívogasson annyit, nem kell ennyit beszélni, még az elején vagyunk és nekem ez teher. De én akkor már huszonéves voltam, és nem 16 mint a barátnőd, aki még valószínűleg nem elég bátor ahhoz (vagy nem ismeri eléggé önmagát) hogy ezt kifejezze neked. Pedig úgy van, hidd el.

Annak a fiúmnak bejött, hogy békén hagyott, mert azóta a férjem :) Remélem, neked is be fog!

2012. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!