Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Azt hiszem szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Azt hiszem szerelmes lettem egy fiúba, akivel csak neten beszélünk minden nap.

Figyelt kérdés
ő kb 1000 kmre lakik tőlem egy másik országban. soha nem fogunk találkozni, ezt én is tudom. de 2 hete szakítottunk a barátommal, és ez a fiú felvidít, eltereli a gondolataimat. de már állandóan ő jár a fejemben és lehet, h rosszul teszem. küldünk egymásnak képeket, skypon telefonálunk és hiányzik napközben a hanga. hülyeséget csinálok, ugye?
2012. szept. 20. 22:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
és e hogy jön ide?
2012. szept. 20. 23:28
 12/19 A kérdező kommentje:
oks
2012. szept. 20. 23:31
 13/19 anonim ***** válasza:
ez nem szerelem, csak fellángolás. ne írogassatok egymással és elfelejted hipp hopp. ha meg még jobban belegabalyodsz a dologba akkor meg még szarabbul jössz ki a szituból, mert jobban fellángolsz:D aztán akkor majd nyavajoghatsz, hogy nincs pénzem repjegyre.
2012. szept. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
szerintem nem vagy szerelmes, csak azt hiszed. Nem is talalkoztal vele, eloben nem is lattad. Elmaradt az elso benyomas. Szerintem egyebkent beszelgess vele, eltereli a gondolataidat, segit kikecmeregni a godorbol s amikor jon egy fiu, egy megfoghato fiu el is fogod felejteni. Kevesebbet beszeltek majd, es szep lassan megszunik a baratsag. Brutalis, de szerintem igy lesz.
2012. szept. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Akkor beszélgetek vele :D igaz múltkor miatta nem mentem el buliba, inkább vele beszélgettem. gondolom azért ez nem jó
2012. szept. 21. 08:45
 16/19 anonim ***** válasza:
ha beszélgetsz vele ugyanott vagy. akkor hiába tetted fel a kérdést. ne beszélj vele, aztán nem lesz ilyen problémád
2012. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
lehet h tényleg nem kellene. egymásra már féltékenyek vagyunk ha mással beszélünk. múltkor hallottam h zavarta h mással beszélgetek, engem meg az h mondta h találkozott vmi lánnyal. pedig semmi közünk egymáshoz, akkor miért zavar mindkettőnket? de jó, lehet h rosszabbul jártam mintha nem beszéltem volna vele :/
2012. szept. 25. 17:49
 18/19 anonim ***** válasza:

Figyu, nem olyan biztos, hogy ez annyira rossz.

Lehet, hogy ő elég komolyan gondolja, ha meg skypon is sokat beszéltek, akkor az majdnem ugyanolyan mint élőben...

És elég nagyok is vagytok, mivan ha a találkozást is megtudnátok oldani?

Én azt ajánlom hogy beszéld meg vele ezt a dolgot! Mond meg neki hogyan érzed, és hogy ő hogyan gondolja ezt a dolgot!

2012. okt. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam egy sráccal. Meghalt a szerelmem, és feljöttem ide gyakori kérdésekre, nagyon kivoltam borulva. Úgy éreztem itt ért véget a szerelmi életem... aztán egy ezotériás kérdésnél rábukkantam egy srác válaszára, nagyon tetszett amit írt, így privát üzenetet váltottunk. A hónapok során legjobb barátok lettünk, aztán kialakult valami több. 2 év után sikerült összehozni egy talit, végig a 2 év alatt szerelmes voltam belé, mindenki mondta hogy ez így nem alakulhat ki "látatlanba" de mégis.. találkoztunk és beigazolást nyert az, hogy szeretem. Nem is gondoltam volna, hogy ilyen létezik. csodálatos kapcsolat lehetett volna belőle. életemben 6x találkoztunk, aztán feladtuk. de a mai napig szeretem, igaz mindketten másokkal vagyunk.. :/ Ilyen az élet. reményt adott, felemelt a földről a fiú, aztán tovább kellett állnunk, másokat boldoggá tenni. remélem nektek összejön :)
2012. okt. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!