Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kimennétek 1 évre külföldre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kimennétek 1 évre külföldre nyelvtanulás és munka céljából a párotok nélkül?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1 hónapja jártunk amikor bejelentette hogy kimegy külföldre dolgozni 1 évre mert szeretne nyelvet tanulni és pénzt keresni! ez nekem nagyon rosszul esett próbáltam lebeszélni róla, de azt mondta hamar eltelik ez az egy év! azóta kint van és úgy látom nagyon elvan, sokszor úgy érzem nem is hiányzok neki és ez a munka sokkal fontosabb neki mint én! ti mit gondoltok erről?


24/F



2012. szept. 20. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél vele, ha annyira hiányzik? Nagy lehetőség neki, főleg a nyelvtanulás miatt, lehet majd később e miatt tudtok egyáltalán megélni.
2012. szept. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 hónap után??? simán! gondolj csak bele...egy ilyen lehetőséget elszalasztani egy 1 hónapos kapcsolat miatt butaság lenne. sőt egy több éves kapcsolat miatt is, mert ha szeretjük egymást, akkor nem történhet semmi baj. Az pedig, hogy elvan nem jelenti azt, hogy nem hiányzol neki. Inkább örülj neki, hogy jól érzi magát.
2012. szept. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy "ha megdöglött a tehenem, dögöljön meg a szomszédé is" szemlélettel élsz! Azért mert neked nem lehet olyan jó, hagyhatnád a másikat érvényesülni. Ha ez a kapcsolat komoly, akkor kibírja ezt az egy évet. 29/N
2012. szept. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van! Csak én már most nehezen bírom pedig nincs 1 hónapja h kiment! És nem ugy vagyok vele hogy a szomszéd tehene is dögöljön meg! amiben tudom, támogatom, és örülök hogy boldog!
2012. szept. 21. 00:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem. Amikor nem volt párom, kimentem. Ha a párom kimenne kimennék vele én is és fordítva. Persze előtte megbeszélnénk, és közös döntés lenne.
2012. szept. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi is kibírtuk. 3 éves kapcsolat után kimentem külföldre 2 év Msc-re.

Nagyon élveztem. Mikor hazajöttem, már volt munkám, lakásom (céges) és felajánlottam a páromnak ,hogy itt van minden csak velem kell jönnie... ő jött. Ennyi.

2012. szept. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fogadni mernék rá hogy félrekufircol,nehogy megvárd azt az 1 évet,úgyis azzal a hírrel jönne haza hogy szakít veled mert megismert külföldön egy másik srácot,tudod a külföldi f*szimádó szindróma fertőzi a magyar csajokat mostanában
2012. szept. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1 hónap után nem értem ez miért kérdés?

elvoltatok a nyáron,aztán meg szevasz.

ha írogatsz neki,meg vársz rá,akkor max röhög egyet.

2012. szept. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem viccelj ember egy hónap után mit vártál,majd itthon marad a nyomorba egy f_sziért?

Ez egy lehetőség,egyetlen kapcsolat sem ér meg annyit,hogy valaki amiatt ne menjen ki,amikor kint megfelelő szakmával és nyelvvel nem bruttó 200-t fog kapni hanem 5-7-szer annyit nettóban,ilyen árak mellett mint itthon.

Hülye lett volna,ezt lásd be.

Kapcsolatod annyi lehet amennyit csak akarsz,nők-férfiak minden bokorban vannak,viszont karrier nem sok meg kell ragadni,bármi áron.

2012. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!