Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is féltek a nagyon szép és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is féltek a nagyon szép és menő lányoktól és csak a félénkebbekkel mertek szóba állni?

Figyelt kérdés
Van az extra szépek között is sok kedves de max neten merek velük beszélgetni, élőben kizárt pedig tudom h kedves mégis attól tartok lenézne.. a hozzám hasonló átlagosabbakkal meg egész jól elvagyok.
2012. szept. 21. 21:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Le kell győzni a félelmet!
2012. szept. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

De amikor így belegondolok vhogy azt érzem h én 1 fullos lánnyal nem is akarnék járni, mert nem érezném magam jól mellette, nem tudnék olyan felszabadult lenni mint az eddigiekkel akik olyan 6-7/10-esek.

Pedig elég sok állatságot csinálok, szerintem a "lököttebbek" közé tartozok de mégis a félénkebb lányokat kedvelem.

2012. szept. 22. 00:17
 13/16 anonim ***** válasza:

Dehogy félek.. Ők is büdöset sz@rnak..


19f

2012. szept. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
de csak a szarjuk büdös és csúnya, ők viszont nem;)
2012. szept. 22. 01:01
 15/16 anonim ***** válasza:

És akkor mi van? Minél szebb, annál jobb. Ők is ugyan olyan emberek mint te, hahó.. Ilyen hozzáállása lenne minden férfinek, mint neked, szegények mind szinglik lennének:DDD

Mondjuk az nekünk nem baj...;D


még mindig 19f (10/10 barátnővel..:DDD)

2012. szept. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Figyelj!!!!!!!!

Lány vagyok én is,a mi sulinkban nem számítok se menőnek se "nyominak",DE valamennyire népszerű vagyok. Na most,szerintem mindenképpen próbálkozz nem veszíthetsz vele,max pár ribi kiröhög ami igazán nem fog sokáig tartani,elfelejtik hamar. Viszont ezek a nagyonnépszerű lányok között is voltak,vannak,lesznek olyanok akik szépek de nagyon kedvesek és nyitottak. Nekem például van egy barátom aki sokkal okosabb nálam,nem népszerű a "nyomikhoz" tartozik,alacsony,szemüveges,vékonyka de imádok vele beszélgetni. A lenéző,cikiző,pletykás lányok meg NEM ÉRDEMLIK MEG,hogy egyáltalán szóba állj velük!


Tehát próbálkozz nyugodtan,az elutasítástól erősebb leszel és nem vesztesz semmit,jobb ha kikosaraznak,minthogy benned van a kérdés hogy mi van ha?!:))

2012. szept. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!