Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még rendes, érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még rendes, érdekes lányok, akivel lehet komoly párkapcsolatot és később családot alapítani, vagy felejtsem el és jobb lenne ha én is inkább átlagos sráccá válnék és csak kihasználnám meg váltogatnám őket?

Figyelt kérdés

Inkább olyan fiúk válaszát várom, akik igényesek, vagy korábban igényesek voltak (hosszú komoly hűséges kapcsolat, családalapítás), és próbáltak olyan lányokat keresni, akiknek eszük is van.


Azt vettem észre, hogy lassan már csak prosti megjelenésű-viselkedésű, beképzelt, unalmas, bulizós-drogozós igénytelen lányok vannak. Sokszor már az undor fog el, ha ezt kell látnom-hallgatnom, vagy csak arra a szóra gondolok, hogy "nők". Találtam 1-2 kivételeset, de ők már mind foglaltak, akik meg nem, azok vagy bulizós ribik, vagy maguknak való stréberek.

Tudom hogy nem jó, de én már beleuntam az ismerkedésbe, és szerintem az optimista jótanácsok csak hazugságok igénytelen, tapasztalatlan emberektől.


Nincs önbizalomhiányom, folyton keresgélek, nem csak a rosszat látom, a sablonos válaszokat lehetőleg mellőzzétek.


Ha úgy nézzük negatív tulajdonságaim, hogy igényes/válogatós vagyok, érzékeny, nem vagyok olyan akivel lehet villogni, nekem inkább a belső számít, és a sok ismeret miatt már nem bízok meg könnyen másokban.

Ha kevésbé lennék érzékeny, kevesebbet gondolkodnék, igénytelen lennék, akkor lehet hogy belőlem is boldog macsó válhatna, de már ebben sem vagyok biztos. Egyszerűen nem értem, hogy mások hogy képesek élvezni az átlagos igénytelen életüket, még akkor sem, ha nagy része tudatos hazugság. Nekem nem megy.


Szóval ha léteznek ilyen lányok, akkor hol érdemes keresni, hogyan, ha nem léteznek, akkor hogy vegyem rá magam, hogy én is primitív állat legyek, és csúnya buta lányokat használjak ki.


Tudom, hogy hülye kérdés, de már nem látom értelmét, hogy ebben a világban igényes nőt keressek, mert úgy látom, nincs.



2012. szept. 22. 10:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ne keresd, szórakozóhelyeken, kocsmákban, egyéb ilyen és ehhez hasonló helyeken és ne keresd a plázában délelőtt.
2012. szept. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én itt találtam meg a Páromat. Ő is ilyen lányt keresett :$ 20/L
2012. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én komoly kapcsolatot keresek és majd szeretnék családot alapítani, de mindig olyan férfiak találnak meg akik alkalmi kapcsolatot akarnak. Így azokkal nem is foglalkozok.


25L

2012. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
És te nem is keresel férfiakat?
2012. szept. 24. 06:48
 15/18 anonim válasza:

Hát ha nem találsz magadhoz illő nőt, keress férfit xD


Amúgy pesten a valóban a csitrik vannak nagyrészben. Vidéken jobb a helyzet, én ezért jártam le vidékre ;) De álltalában a nagyon szép lányok beképzeltek és nem akarnak leragadni egynél, gyűjtik a pasikat. De ha lejjebb adsz külső terén, nagyon sok helyes és normális lány van.

2012. szept. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy??
2012. szept. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintem semmiképp se adj le az igényeidből,hidd el,létezik sok rendes,kedves és szép lány,csak meg kell találni őket :) Egyszer majd belebotlasz a nagy Ő-be,ez biztos! Csak járj el minél több helyre,hogy legyen alkalmad ismerkedni. A normális lányok nem szeretik,ha kihasználják őket,ha bunkók velük,ha bántják őket. Úgy vagy jó,ahogy vagy. Annak a bizonyos nőnek pedig úgy vagy tökéletes,ahogy vagy.
2012. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Magyarul így tovább és egyszer csak 30 év múlva beleakadok egybe...
2012. okt. 7. 06:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!