Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami nem stimmel a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nem stimmel a barátnőmmel, igaz?

Figyelt kérdés
1éve vagyunk együtt, minden nap szoktunk beszélni(sms, net, telefon vagy személyesen). 3napja lelépett haza, egy másik városba a barátaihoz, rokonaihoz(200km innen). Azóta küldtem neki 5sms-t, egyre sem válaszolt, hívtam 4x, amiből egyszer vette fel 5percre. Szerintetek most ez mégis mit akar jelenteni??? 23F

2012. szept. 23. 00:21
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Most is valahol ki tudja kikkel/merre bulizik, megígérte, hogy 10kor jelentkezik, hát ez is elmaradt:/ :(
2012. szept. 23. 00:47
 12/32 Mókusgyilkos ***** válasza:
76%
basszus te rohadt tapadós vagy XD
2012. szept. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Most ezen mi tapadósság? Felfogod egyáltalán, hogy 3napja semmit nem tudok szinte a csajomról, és ki tudja hogy éppen most, kivel mit csinál?!
2012. szept. 23. 01:19
 14/32 anonim ***** válasza:
95%
Es hol a bizalom?
2012. szept. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
14-nek bizony igaza van. Lehet, hogy a csajjal semmi gond nincs, de valószínűleg túl sok vagy. S ha nem is akarna megcsalni, s ha nem is fog lehet, hogy előbb-utóbb kitesz, mert rátelepszel az életére. Az senkinek se jó.
2012. szept. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Jó neked, hogy ennyi szabadidőd van, de ő talán nem ér rá egész nap veled beszélgetni.
2012. szept. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy olvasom a válaszaidat, egyre biztosabb vagyok benne, hogy veled nincs rendben valami.
2012. szept. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
84%
valószínűleg pont a vernyogásoddal meg a tapadósságoddal üldözöd el magadtól, a tünetek alapján már késő ezen vergődnöd, törődj bele, hogy ő már ilyen kis pincsikutyának fog elkönyvelni, ahogy viselkedsz, 3 napig nem bírod ki nélküle és a sípcsontját dugod ha visszajön...
2012. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 TOMAtm ***** válasza:

hát nem tudom h egy bnőnél mit jelent,de én is el szoktam menni napokra a haverjaimmal és kifejezetten idegesít ha ilyenkor a bnőm felhív h szia édes hiányzom? -nem b+ nem hiányzol,eszembe sem jutsz,csak élvezem a baráti társaságot,és ne is zaklass amíg haza nem érek.

nagyjából ez a helyzet sztem a bnőddel is.hagyd békén,nem azért ment el h veled foglalkozzon.

2012. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Micsoda tuskók, már az is baj ha hiányoztok a szerelmeteknek? Kérdező, majd írd meg, mi lett a story vége! Jelenleg azt tudod csinálni, hogy írsz neki, hogy mondja már meg mi van, miért nem veszi fel, nem ír visdza, stb. Baj van, szakítani akar, van valakije, vagy mi? Ezt kérdezd meg sms- ben!

30F

2012. szept. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!