Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami nem stimmel a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nem stimmel a barátnőmmel, igaz?

Figyelt kérdés
1éve vagyunk együtt, minden nap szoktunk beszélni(sms, net, telefon vagy személyesen). 3napja lelépett haza, egy másik városba a barátaihoz, rokonaihoz(200km innen). Azóta küldtem neki 5sms-t, egyre sem válaszolt, hívtam 4x, amiből egyszer vette fel 5percre. Szerintetek most ez mégis mit akar jelenteni??? 23F

2012. szept. 23. 00:21
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
Szerintem teljesen normálisan viselkedsz, a barátnőt szereti az ember és nem "nem hiányzik", meg nem "nem gondol rá"... El kellene beszélgetned vele.
2012. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, smsben, amit írt az egyik válaszoló, azt írta vissza, h mi a fene bajom lett hirtelen? Meg min vagyok ennyire kiakadva? Nem ért semmit...
2012. szept. 24. 17:49
 23/32 Monácskaaa válasza:

Azóta történt valami? fejlemény?


21/L

2012. szept. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

akkor most pedig nyugodj meg, foglald le magad, és hagyd szépen békén. gondolj bele, hogy fogsz majd örülni, mikor végre magától ír.

természetesen előfordulhat, hogy összefutott egy "kedves régi ismerőssel" (pl ex, gyerekkori szerelem stb), de nem kell feltétlen a legrosszabbra gondolni.

tényleg csak elüldözöd

2012. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Szakítani akar velem, mert azt mondja nem hagyok neki elég teret :(( Igaz tegnap elég durván elkezdtem zaklatni, minden órában hívogatni kezdtem, mert már annyira elöntötte az agyam ez az egész:(( nagyon sajnálom, hogy ezt csináltam, de én nem akarom, hogy elhaggyon:((
2012. szept. 25. 19:26
 26/32 anonim ***** válasza:
teljesen érthető, saját hülyeséged
2012. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Szerintetek hogyan tudnék javítani a helyzeten?:(
2012. szept. 25. 22:51
 28/32 anonim ***** válasza:
mi megmondtuk, de nem hallgattál ránk... bele kell halni egy pár napig nem beszéltek? esetleg ne hívogasd, várd meg, ameddig hazajön, majd utána beszéljetek. hagyj neki teret!!!
2012. szept. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
74%

használd a saját fegyverét ellene.

totális közöny.

se telefon,se email,semmi.

ő fog keresni egy idő múlva,hogy mi van már.

ha játszmázni akar,akkor sajna neked is kell.

ilyen önzetlen felhőtlen nagy love nincs ha ilyen fajta csaj.

ha jó játékos vagy,és kitartasz,befejezed azt,hogy ennyire kimutatod,hogy meggebetsz érte,akkor veled marad.


magyarul te úgy érezted,hogy ez egy előre haladott párkapcsolat,viszont a csajod meg nem így gondolja,nincs így elkötelezve irántad.

ezért lépj vissza te is egyet.


a lényeg,hogy a sértettségedet,a megbántottságodat ne lássa meg.

pincsi tulajdonságok.

2012. szept. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot és ezentúl hívd naponta csak egyszer.
2012. szept. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!