Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiányzik a mai nőkből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik a mai nőkből a gondoskodás, törődés?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok és megismerkedtem egy lánnyal és olyat tapasztaltam, amit eddig egy barátnőmtől sem, figyelt rám gondoskodott, törödött velem (pl: szendvicset készített az útra)
2012. szept. 24. 10:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Én is törődő típus vagyok,cserébe csak szeretetet várok=) és tiszteletet.

18/L

2012. szept. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én is szeretek kedveskedni a páromnak. Akkor nem, ha megbánt valamivel. Ha érzem, hogy a párom szeret és én vagyok neki a "világ közepe", akkor abszolút természetesen jön, hogy felkelek kicsit előbb, lemegyek a boltba, veszek friss zsömlét és összedobok neki pár szendvicset reggelire. Avagy ha este korán érek haza és ő jön, akkor meleg vacsival várom. (Nem élünk együtt) 22/L
2012. szept. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem tudni. Ém pl gondoskodó tipus vagyok. :D Imádom kiszolgálni, elkényeztetni a párom és cserébe bőven elég h szeret engem
2012. szept. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
3 vagyok az kimaradt h 22/N
2012. szept. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Mind olyan szépek és jók, ezek, de higgyétek el ritka. az eddigi nők is az életemben csak jöttek meg menjünk ide oda stb, de hogy valamit értem semmit!!!!
2012. szept. 24. 10:14
 6/25 anonim ***** válasza:

Attól is függ hogy hány éves a leányzó akivel jársz....mivel 27 éves vagy gondolom tendencia szerint a 16-22 éves korosztállyal kezdesz mert azok még olyan szép fiatalkák...

Nos tőlük ne is várj ilyesmiket :) Egy NŐ megtesz a párjáért ilyesmit szó nélkül ,ahogy pl én is :)

27/N

2012. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
Ne cicababát keress, hanem egy normális nőt.:)
2012. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: azzal indítasz, hogy "miért hiányzik", aztán leírod, hogy a barátnődben megvan...

Akkor meg miért általánosítasz? Örülj neki! Egyébként, ahogy előttem is írták, korfüggő is, meg személyiségfüggő is.


Egyébként hasonlóan "jártam" én is, 37 éves koromra találtam végre egy olyan férfit, aki figyelmes velem, mégsem írom, hogy "miért hiányzik a pasikból", mert egyáltalán nem érdekel, hogy a többi férfi milyen, ha az az egy, akivel vagyok, mindent megad, amire szükségem van!

2012. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

6.

Nem feltétlen korfüggő. Én mindíg is ilyen tipus voltam.

2012. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Én alapból törődő és gondoskodó típus vagyok, de jártam már úgy, hogy vissza kellett fognom magam ,mert úgy éreztem, h nem becsülnek meg és szeretnek eléggé,így viszont kihasználva érzi magát az ember.

26/n

2012. szept. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!