Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiányzik a mai nőkből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik a mai nőkből a gondoskodás, törődés?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok és megismerkedtem egy lánnyal és olyat tapasztaltam, amit eddig egy barátnőmtől sem, figyelt rám gondoskodott, törödött velem (pl: szendvicset készített az útra)
2012. szept. 24. 10:06
1 2 3
 11/25 Golan Trevize ***** válasza:
a nőkből nem hiányzik, csak az egyéb nőnemű egyedekből.
2012. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
A törődés szerintem alap egy kapcsolatban! Viszont ennek oda-vissza működnie kell.
2012. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Diavolino44 ***** válasza:

Az emberek leginkabb sajat magukkal torodnek s nem gondolnak a masikra. S ritka az a no akiben benne van a gondoskodas, az elvaras viszont a ferfiak reszerol mindegyikben benne van.

Az eddigi kapcsolataimban en mar annak is orultem, hogy nem hazudik, nem csal meg, s ertelmesen el lehet vele beszelgetni. Torodest gondoskodast ha neha kertem akkor azt vagtak a fejemhez nem vagyok az anyad, eleg hamar le is szoktam rola.

2012. szept. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Kerdezo, bw kerdezed az itteni lanyokat, mert ha ilyet kerdel akkor mind kiirja, hogy ő.torődő tipus. Holott 90% uk csak.dugni szeret, fozni nem, mosni sem, takaritani sem. De persze ezt nem fokjak meg anonymban sem bevallani. Bezzeg ha azt kerdezted volna., hogy miert vagytok ilyen erzelmesek, torodok, nyálasak. Akkor mind az ellenkezojet mondta volna itt. Mert full ketszinuek.
2012. szept. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
14. Megadjam a vőlegényem számát h megbizonyodj róla h nem hazudok?? Vagy esetleg az exeimét? Nem tudom miért kell azt feltételezni h mindenki hazudik
2012. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
ezen jót röhögtem, jaj a pasik, nem kell ennyire álszentnek lenni, mintha ti ezt keresnétek a nőkben.
2012. szept. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

# 14: Igazad van, nekem is a bejárónő gondoskodik a háztartásról, gyerekről, én meg egész nap csak dugok! :P

Örülök, hogy mindenkinek ilyen jól belelátsz az életébe!

2012. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Úristen... :D Én nem fogom itt bizonygatni, hogy ilyen vagyok! Elég ha a párom elégedett velem és szeret. :)

A kérdést viszont fordítva is feltehetnénk, mert sok pasinak sem jut eszébe reggelit készíteni pl a párjának. Nálam ez akkor működik, ha visszafelé is érzem a gondoskodást, akkor viszont akár a fél karomat is odaadnám a páromért...

2012. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

A kérdés általánosít, ez pedig öreg hiba.

Fogalmazd át barátom:

Miért hiányzik néhány nőből a gondoskodás, törődés?

2012. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Talán mert ma a kapcsolatok zöme igen korán (tizenévesen is ) a szextől indul. És az bizony sokmindent elfed. Ha előbb a személyiségre (a másik ember belső tulajdonságaira) lennénk kíváncsiak, nem lenne a sok megdöbbenés az első 10-20 hónap után: atyavilág ki ez az ember/nő itt mellettem?
2012. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!