Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiányzik a mai nőkből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik a mai nőkből a gondoskodás, törődés?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok és megismerkedtem egy lánnyal és olyat tapasztaltam, amit eddig egy barátnőmtől sem, figyelt rám gondoskodott, törödött velem (pl: szendvicset készített az útra)
2012. szept. 24. 10:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

nálam normális, minden nap csomagolok kaát a páromnak, és mingdig, ha hazaér, ott várja az asztalon a kaja!

Én inkább azt tapasztalom, hogy a fiuk nagy része az idiota nőket választja, akik hisztiznek, bunkók, és egy tányért nem mosnak el...engem sokszor kihasználtak már, mert jo voltam az emberkhez, érdekes, amikor roha.dék voltam, tapadtak rám a pasik:))

2012. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én se vagyok tisztaságmániás, de a házimunkát megcsinálom:))

De sajnos a férfiak keresik inkább a rib.ancokat, ez van:)

Na jó, csak a 80%...:))))

2012. szept. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Diavolino44 ***** válasza:

Szeretem az olyan altalanositast, h a ferfiak a rib@ncokat szeretik. Akkor miert nem emeld ki te is jobban a dekoltazst? sminkeled ki magad jobban?

S akkor te lennel a fonyeremeny...talan igen...

2012. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
persze nem mindegyik, de ugy látom, nagy hányaduk igen:) Persze ez a nékre is igaz, a legtöbb a bunko pasikat keresik:) Én jól vagyok így szolid ruhában, smink nélkül:)
2012. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a "cicababa" (aki ad magára, nem hizik szét) az igazi nő, nem kellene a nőket lefikázni, dagadt!

Én mindíg törődő voltam, szeretetet, megbecsülést adtam, cserébe átvertek, eldobtak, zsírdisznókkal csaltak.

Magyar pasinak nem kell a jó.

most külföldi párom van, érdekesneki kell a jó, bár neha be kell pasizzak hogy ne szálljon el :D

2015. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!