Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem vonzódom már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem vonzódom már a páromhoz? Van így jövőnk?

Figyelt kérdés
Egy ideje megromlott a kapcsolatunk.Sokat gondolkoztunk rajta,hogy mi lehet az oka,mert nem volt köztünk konfliktus és nem is veszekedtünk.Aztán rájöttem,hogy a legnagyobb gond,hogy én már nem vonzódom hozzá,nem kívánom mint férfit.Pedig nem változott az elmúlt 8 hónapban semmit.De én szívesen változtatnék rajta ezt azt,pl.öltözködésben.De ezt hogyan mondjam meg neki?Egyáltalán mondhatok én ilyet neki?Mert tudom így kéne elfogadnom az lenne az igazi.
2009. aug. 2. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha nem vonzódsz hozzá, akkor nem próbáld meváltoztatni.Előbb utóbb úgyis vége lessz ha nincs meg a kölcsönös vonzalom.De ne próbáld megváltoztatni mert azt éreztetnéd vele hogy nem elég jó és ez aláássa az önbecsülését.Ha nem megy akkor nem kell erőltetni.Ez igaz egy párkapcsolatra is. 22/F
2009. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Az elozo velemenyehez kapcsolom az enyemet. Igaza van abban, hogy ha nem megy nem kell eroltetni, es abban is, hogy nem kell senkit megvaltoztatni. En annyival egeszitenem ki az allitasat, hogy nem is lehet senkit megvaltoztatni...

Mondjon ki mit akar, legyen meg mindenkinek a sajat velemenye, de en merem allitan es kiallok amellet amit mondok, hogy NEM LEHET senkit megvaltoztatni. Lehet ideig - oraig tart a valtozas abba az iranyba amit szeretnenk, de miutan kimegy a szerelem nagy rozsaszin goze minden visszaall az eredeti helyzetbe. Sajnos ez igy van. Lehet nem valtozott semmi az elmult 8 honapban, csak egyszeruen elszallt az elso nagy szerelem goze. Nincs azzal semmi gond, nem hibas azert se te, se a parod, se a vilag. Maradando velemenyem, hogy part kell cserelni, barmennyire faj ez neked, vagy mindkettotoknek. Hidd el 1-2 ev mulva mindent maskepp fogtok latni, es meg lehettek attol haverok. De a kovetkezo 1-2 evben semmi erintkezes, hogy a sebek gyogyuljanak mindket felnel....

2009. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Szinte minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, hol rövidebb, hol hosszabb ideig. Én is pont most vagyok túl rajta, soknak hangzik: majdnem egy évig, kb. 10 hónapig volt az a bajom mint neked. Egyszerűen nem vonzódtam hozzá, nem értettem miért. Aztán egy hónapja valahogy visszatért belém a lélek és megint odavagyok érte, mint amikor összejöttünk. Gondolkodj, hogy totálisan kiábrándultál belőle, változhatna-e a véleményed, rá tudsz-e nézni más pasikra?


Az öltözködéshez megint saját példát mondanék. A barátom 30 felé közelít, valahogy "öregesebben" öltözködött, volt olyan cucca ami kifejezetten nem tetszett, mert nem illet hozzá, mert neki kölyök pofija van és ehhez nem mennek azok a cuccok. Egyszer elkísértem, amikor gatyát nézett magának, és levettem a fogasról egy farmert és mondtam neki, hogy szerintem ebben vadítóan nézne ki, semmibe nem telik ha felpróbálja. Kicsit bizonytalan volt de végül megvette. Azóta csak olyan farmert vesz, de egyáltalán nem az én unszolásomra, hanem magától. :) Ugyanez volt nálunk az ingekkel. Neki nem tetszettek, nekem igen. Szülinapjára vettem neki egy fekete (ez a kedvenc színe) szolid inget. Most ott tartunk, hogy tervezgeti a másodikat. :) Viszont az tényleg igaz, hogy ha nem akarja, akkor ne erőltesd. Finoman rávezetni lehet, és ha tetszik neki valamennyire az ötlet akkor győzd csak meg, viszont ha egyértelműen nem akarja akkor úgyis csak időpazarlás plusz csak feszültséget szít.

Egyébként meg ki tudja mi van a háttérben, miért öltözködik úgy ahogy, lehet hogy lelki okai vannak. Ez most hülyén hangozhat, de velem pl. ez van. Egyszerűen képtelen vagyok olyan ruhákat felvenni amik nekem tetszenek, mert azt hiszem, hogy kinevetnek, mert nem tökéletes az alakom és hogy áll rajtam, nem is illik hozzám stb...

2009. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

Az előző válaszolónak adok igazat. A szerelemben vannak hullámvölgyek, van amikor lángol, van amikor csak parázslik. Az csak rajtatok áll, hogy a parázs kihűl-e, vagy újra lángra lobban. Csináljatok sok-sok közös programot, romantikusabb dolgokat.

Szerintem nyugodtan változtathatsz rajta ezt-azt, de persze finoman tálald, hogy ő nem úgy vegye le a szituációt, hogy ez csak azért, van, hogy újra beleszeress.

Szörnyű dolog az ilyen, mi is voltunk úgy a barátnőmmel, hogy azt mondta, nem érzi már azt a tüzet, amit régen... Borzasztó érés volt. Akkor azt mondtam neki, hogy akkor hagyjuk a dolgot, de már másnapra rájött, hogy mekkora butaság volt ezt tenni. Azóta kisebb-nagyobb konfliktusokkal ugyan, de boldogan vagyunk együtt, jobban szeretjük egymást, mint valaha. :)

2009. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!