Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm már klinikai eset!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm már klinikai eset! Mit tehetek még?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm (lányvagyok) 24 éves. És lelkileg teljesen zavaros....Az eslő kapcsolata 4 évig tartott, a pasi megcsalta. Chat-en gyorsan összejött egy másikkal, vele 2 éve van, valami "groteszk" kapcsolata. Csak szexnek indult..Nagy szerelem nincs, de otthagyni nem akarja, mert egyszerűen nem tudna pasi nélkül élni, nem tudom ugyan miért? A pasijával többször próbált szakítani, de sehogy sem megy...a pasi ott sír a küszöbén, hogy szereti..Erre kibékülnek, és minden olyan mint régen, Konkrétan: megcsalja a barátném, néha hetekig lerázza, hogy ne talizzanak, mert most tanulnia kell (mindezt augusztusban)..Közben egy igazi férfiről álmodozik, aki egyszerűen csak szereti, mást nem akar, csak hogy szeressék. Ezért regisztrált mindenféle társkeresőn, főleg szex-társkeresőn. Össze is jött 1-2 pasival, aki ahogy illik, és kell, szerette a testét, mert ugye azok az oldalak azért vannak. Persze az összes pasi ezekről az oldalkról tudja, hogy kapcsolatban él, így is állnak hozzá. Erre barátném kiakadt, hogy csak kihasznnálják és eldobják, és ő egy nulla. Komlexusa van a teste miatt is, amit szintén nem értek. Tőkéletes a bőre, szép a haja, nem csálé a foga. Nem lóg semmilye, de nem modell vékonyságú..

Én már mindent megtettem érte....próbáltam rávenni, hogy szakítson VÉGLEG a pasival, és legyen csak egy kicsit maga, gondolja át a dolgokat, és utána kezdjen másik kapcsolatba, és nem beszéljen a múltról, ne nézzen vissza. Vagy próbálja a mostani kapcsolatát valahogy megmenteni...és ne keressen más pótlékokat. De mintha falnak beszélnék...semmi sem változik..ő meg lassan egy idegroncs lesz......Rossz még nézni is....És rám is ki van akadva, mert több éves pasi mentes élet után akadt végre egy férfi nekem is....akivel boldogan élünk, és férjhez megyek....Én feladom!!


2008. máj. 17. 11:13
 1/9 A kérdező kommentje:
A pasijáról még annyit: egy sóher, csóró disznó, aki mindig csak lehúzza barátnőmet, ha elmennek valahova mindig a csaj fizet...Tipikus példa: Megbeszéltük barátnőmmel, hogy végre, hosszú egyeztetés után elmegyünk egyet bulizni...Persze ezen a csaj kiakadt, hogy megint ő fogja nekünk a gyertyát tartani. Erre szólt a pasijának, hogy jöjjön. Mi már ott toporogtunk útra készen, ők meg sehol (Csaj vidéki) Felhívtam barátném, mire közölte, hogy a pasinak fáj a feje, és már úgy is késő lenne elindulni...inkább nem jönnek....Majd kiderült, hogy a pasijának egy fillérje sincs, ezért nem jöttek..Majd gutaütést kaptam: Akkor mi a fenének utazott le a pasija hozzá, ha tudta, hogy nem tud eljönni?? Inkább rávette a barátnőm, hogy ő se jöjjön, mert ugye, ha már miatta utazott annyit!!!!
2008. máj. 17. 11:20
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Te minek barátkozol ilyen idióta csitrikkel? Az ilyen megérdemli a sorsát szerintem!
2008. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem amit tehetsz megtetted. Hülyeségre nincs orvosság sajnos.
2008. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A barátság nem arról szól ki a hasznos számunkra. Gondolom neked jó sok barátod lehet!!!:((
2008. máj. 17. 15:20
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
figyelj ezzel nem lehet mit csinálni?! ha már rád is be van rágva akkor mi értelme vesződni?egyszer úgyis rájön hogy ővele van a baj... ilyet normális ember nem csinál...bocs
2008. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd! ha ő maga nem akar kimászni ebből, akkor nem is fog! légy mellette, mint támasz, de ne szólj erről, csak vigasztald. (mellesleg elég iq harcos lehet...)
2008. máj. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

figyi, ha akarsz vmit csinálni, akkor ültesd el és csak arról beszéljetek, hogy van 2 lehetősége (legalább). Az egyiknek ez lesz a következménye, amásiknak az. Ő hogyan akarja?? Mert ha ő így akarja, akkor el van ez már régen.... Ha meg nem, akkor küldd el pl. pszichológushoz (de nehogy pszichiáterhez!) vagy beszélgessetek át éjszakákat, és kérdezz meg tőle mindent őszintén. Hogymit miért csinál... Ne megváltoztani akard, hanem először megérteni. ÉS merjál őszinte lenni. És aztán ha ő is változni akar, akkor majd tudsu segíteni neki, mert látod, hogy mit szeretne, és hogyan szeretné... És a legfontosabb: az ŐSZINTESÉG! Ne ítéld meg, és legyél vele őszinte, úgy is kérdezz tőle...

Drukkolok neked, remélem sikerül:)

2008. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kedves, hogy még nem adtad fel, írigylésremléltó barátnő vagy. Szerintem próbálj meg beszélni vele a 4 éves kapcsolatáról, mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy nem tudta lezárni magában ezt a hosszú időszakot. Legvégsőbb esetben lehet, fel kéne keresni a volt srácot, üljön le vele beszélgetni, és tisztázzák, mi is történt, (és nem azért mert csúnya meg ilyesmi), ugyanis az a kudarc, ami akkor érte, most teljesen kihat a jelenlegi életére.

Nem meri ott hagyni a pasit, mert egyedül marad.Semmi más oka nincs, ugyanakkor már most is fél, mi lesz, ha egy pasi megint ott hagyja (tartalékokat keres a társkeresőn), a saját hibáit meg a pasikra fogja, ki másra (ő nem tehet semmiről). Ettől még nem rossz ember, ez egy "védekező módszer", amivel a kudarcokat, a csalódásokat akarja elkerülni. Próbáld meg finoman közölni vele, nemcsak a pasikban lehet a hiba, esetleg ő is elronthat mindent, ha ezt így folytatja. Kérdezd meg, jó-e neki ez így, hogy állandóan szenved, vagy esetleg szeretne már egy normális, boldog kapcsolatot is. Ha ezeket tudatosítja magában (változni kell, nem szenvedünk, nem hibáztatunk) van némi remény, hogy új életet kezdjen. És ebben te segíthetsz. Ha megvádol, hogy te csak bántod, próbáld neki elmagyarázni, hogy te mindig mellette álltál, és te szereted őt, és nem bírod néni, ahogy szenved...stb.

Csak őszintén, nem elsősorban neked kell bátornak és kitartónak lenned.

2008. máj. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam énis az egyik ,,legjobb" bnőmmel merően hasonlít a ti esetetekre.16 évesen szerelmes lett.1 év se veled se nélküled kapcsolat a pasijával...a csaj tisztára az idegeimre ment,nem volt nap,h ne nekem sírna a dolgai miatt,mindig ott álltam mellette,mondtam neki tanulj mert baromira nem leszel senki az életben és ne erre a pancserra pazarold az idődet.Idegösszeroppanást kapott..vagy csak csinálta,hogy sajnáltassa magát,mert hogy a szülei verik(közlöm volt hogy nem ment haza...)sokszor kimaradtam a suliból énis miatta, belevitt a cigarettázásban (én 15 vtam) engem akkor mindenki elővett,hogy hogy képzelem a bagózást(osztályelső vtam,és igazuk volt) Tudtam,hogy rossz amit csinálok,de ott akartam állni mellette a a rossz időkben,A barátságomért és az aggodalmamért azt a köszönetet kaptam,hogy a fejemhez vágta :miattam szakított vele a barátja...(ott sem vtam)Egyszerűen nincs annyi hely itt hogy leírjam miketcsinált és hogy mit falaztam neki és hogy mit ki nem álltam...de mintha énis a falnak beszéltem vna.már felnőttem,és rájöttem hogy csak azzal kell foglalkozni aki megérdemli,ha nem hallgat rám,akkor meg úgy kell neki,többet nemérdemel,főleg nem az én barátságomat,és törődésemet.hogy milett a csajjal? 17 évesen gyereket szült annak a hapsinak...
2009. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!