Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetném el?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki folyton bókol nekem. Ha valahol megjelenünk ilyeneket mond, hogy "mindenki látja milyen jó csajom van..." Megkér hogy karoljak belé stb. Én 18 ő 28 éves. És van barátnője. Nekem ezek a dolgok nincsenek ellenemre, de nem lehetne köztük több, hisz ott a barátnője. Általában kerülöm mindenben azokat a dolgokat amiknek nincs értelme de vele nem tudok mit kezdeni. Segítsetek!!!!
2008. máj. 17. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj...szerintem egyszerű...mond meg neki konkrétan, hogy fejezze be, hiszen ott van a barátnője...és neked nem nagyon fekszik a dolog igy...ha nem lehet vele dumálni akkor egyszerűen kerüld ki, vagy mondd, hogy épp sietsz
2008. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
talán jó barátként tekint rád, vagy barátként nagyon szeret. nekem is van barátom, kollégiumban lakik, és van egy fiú szobatársa, akinek szintén van egy barátnője. és mégis, hogyha éppen úgy adódik, hogy az én barátom leül játszani a hülye játékával gépen, amit utálok, akkor az a fiú engem ölelget, meg féltékennyé tesszük, persze csak játékosan, meg hasonlók. nincsen ebben semmi. én barátom is ölelgeti az ő barátnőjét, akkor ő meg "bosszúból" engem. szóval szerintem ha nagyon zavar, akkor mondd meg neki, de ha nem, akkor meg hagyd neki. egyébként nem kell minden fiúról, aki ilyet csinál, azt gondolni, hogy akar valamit;) tány, hogy sok olyan van, de vannak olyanok is, akik nem. nem szabad általánosítani. köszöntem a lehetőséget.
2008. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak poénkodik én is szoktam iylet egy lány barátommal és nem veszi komolyan...:) Kérdezz rá;)
2008. máj. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!