Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan férfi akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi akinek a legénybúcsúján volt táncoslány, v. prosti mégi eszébe sem jutott megcsalni a menyasszonyát, annak ellenére h részeg volt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 07:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincsen.
2012. szept. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De van!!! .. Jelen!!! ... Viszont elképzelhető, hogy hiba volt.. :D
2012. szept. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, egyszer hallottam, hogy alien...
2012. szept. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ez elég szégyen ha valaki ezt megteszi!
2012. szept. 27. 08:13
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Kedves (gondolom) hölgy kérdező. Téged nem érdekeljen mi folyik egy legény búcsún. Cserébe a pasit sem érdekli mi folyik egy lánybúcsún. Utóbbiból többet volt alkalmam látni mint pár éve gondoltam. És hidd el a pasik ezerszer kulturáltabban tudnak inni mint a nők. Ja és a csajok előbb megcsalják a pasit a lánybúcsún mint azt ők gondolják...
2012. szept. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen mindegy mi folyik a legénybúcsún.Semmi jelentösége nincs,ugyanis sok férfi legénybucsú nélkül is félrelép
2012. szept. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
off: én olyan esküvőn voltam ahol a menyasszonyt az egyik pincérrel rajtakapták a mosdóban... el is cseszte az esténket :D
2012. szept. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem volt még legénybúcsúm, de pontosan azt fogom tenni, amit írtál. Elégszer voltam már részeg, és nem szoktam hülyeséget csinálni, ekkorát legalábbis nem. Aki az esküvője előtt kú­r félre, az egy rongy.
2012. szept. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A világ legnagyobb szemétsége (és mai formájában egy gyökér amcsi szokás ez is) a legénybúcsú.

Ott van egy férfi, x évig (amíg nincs épp csaja) a csóringer haveroknak sose jut eszébe, hogy sztriptíztáncost hívjanak a bulijára.

Erre ott az esküvő, amire fél évig készül az ember, nem kis pénzt b.sz ki teljesen feleslegesen az ablakon, és az előző nap, azzal hergelik, h ezt az egészet úgy ahogy van, meg talán úgy általában az egész életét, b.ssza el teljesen :D :SSSS az utolsó pillanatban.

Hát kösz. Teljességgel jellemző a f.szfej társadalomra ez az ostoba szokás

2012. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!