Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő várakozás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő várakozás után törődjek bele, hogy VÉGE?

Figyelt kérdés

Aztmondta a csajom szabadságra van szüksége mert még fiatal és egyedül akar bulizni nem velem.. (18) De érdeklődik van e csajom haveroktól. (féltékeny) Ha lenne valakije nem lenne az nem? Elbíztam magam, nem bókoltam, már csak ugy voltam hogy oké megvan ennyi.. 16 Hónapnak TELEFONON vetett véget. Kérdem: Örökre vége, vagy 1 ideig? Erre ezt irta: "Nem látom értelmét 1ütt lenni, de talizhatunk néha ha gondolod." 1. hanyagoljam amig megbékél és keres, 2. tegyem féltékennyé (ez kétélű dolog) 3. keressem mindennap?

Egy nő véget tud vetni 16 hónapnak (megcsalásmentes kapcsolatnak) telefonon hip-hopp örökre? Minden smsre reagál, és nem küldött el örökre.. mit lépjek erre? Nekem csak Ő kell!


2009. aug. 3. 10:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
visszafogadott. Mától minden más leyz;) köszi a segítséget!:)
2009. aug. 18. 15:45
 12/14 A kérdező kommentje:
visszafogadott! mától minden más lesz! :) ;)
2009. aug. 19. 21:15
 13/14 A kérdező kommentje:
visszafogadott;)
2009. aug. 19. 21:15
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta? Azért kérdezem, mert velem is történt egy tök szar dolog, és kiváncsi vagyok rá :(
2010. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!