Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 évesen még sosem voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen még sosem voltam szerelmes. Szerintetek normális ez? Hogy viszonyultok a hasonló dolgokhoz?

Figyelt kérdés

Persze ilyen plátói tiniszerelmek voltak pl. amikor halálosan belezúgtam a szomszéd srácba ő meg rám se bagózott...de úgy viszonzottan még sosem volt.

Kicsit nyomaszt,hogy a korombelieknek már mind volt kapcsolata, én meg ilyen "elmaradott" vagyok...Pedig nem vagyok antiszoc,vagy valami,de nem is vagyok az a tükörbe pózolós ribanc sem. Átlagos csajszi vagyok,szeretek olvasni,zenét hallgatni (a rock a mindenem,de a kinézetemen ez egyáltalán nem látszik),imádom az állataimat és a természetet,a barátaimért tűzbe tenném a kezem és a környezetem szerint érettebb vagyok a koromnál. Biztos velem van a gond,de nem vagyok hajlandó beállni a sorba,és nem akarok megfelelni senkinek. Csak önmagamat adom...:/ Ez a mai srácoknak nem jön be?

Mi a véleményetek?


2012. szept. 28. 10:46
1 2
 11/16 szellkriszta ***** válasza:
Most te gondolkodtattál el engem: milyen az a mai "mindenki ugyanolyan" effektus? Mert nem tudom, hogy pontosan mire gondolsz. De érdekelne. Mi a baj az emberek 90 %-ával? (ha nem akarod ide leírni, küldd el privátba) Amúgy meg azért is érdekel, hogy mit gondolsz, mert nekem is az első kapcsolatom 19 évesen volt (előtte csak plátói szerelmem volt -viszonzatlan). Most 20 vagyok, és most is van párom -és tök jó!
2012. okt. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Hát,például gondolj a facebook-on hemzsegő korunkbeli (vagy fiatalabb) 12 évesen már halálosan szerelmes,tükörbe pucsító,csücsörítő,mindent kipakoló kislányokra...Persze,nem mindenki ilyen,de mindenhol beléjük botlom. Vagy a "húderajvagyok" partiarcokra akik minden hétvégén holtrészegen esnek haza,mert az a menő... Erre gondoltam a "mindenki ugyanolyan" alatt,mert sajnos a legtöbb ember ezt a "divatot" követi.

Nem győzöm hangsúlyozni,hogy tisztelet a kivételnek. (!)

2012. okt. 3. 21:06
 13/16 A kérdező kommentje:
Érdekes volt ezt az egészet most visszaolvasni kb. fél év távlatából...két hónapja van barátom. Furcsa,hogy nem sokkal a találkozásunk előtt írtam ki ezt a kérdést :D
2013. febr. 4. 10:58
 14/16 anonim ***** válasza:
Gratu :)
2013. okt. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Már épp Írni akartam, hogy itt a gond, hogy egyformának látsz mindenkit --> (".. A mai sablonos "mindenki ugyanolyan" effektnek nem akarok megfelelni,és sajnos az emberek 90 százaléka ma már ilyen...")

De látom változott az életed.

És, olyan ez a szerelem ?

2015. jan. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én vagyok a kérdező, csak közben tiltották a profilomat.

Két és fél éve vagyunk együtt, most 21 vagyok, eljegyzés, összeköltözés van tervben, nagyobb a szerelem mint az elején :)

2015. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!