Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érezte már magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte már magát annyira rosszul egy szerelmi csalódás miatt, hogy az öngyilkosságon gondolkozott?

Figyelt kérdés
Én most igen. Nincs más választás. 20/L
2009. aug. 3. 13:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de hidd el, hogy van más választás. Ne hagyd el ennyire magad senki miatt sem, túl leszel rajta. 21/L
2009. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ilyenkor fontos, hogy tudj a barátaidra támaszkodni.
2009. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ha lennének barátaim... De nincsenek. :( Mindenki elvan foglalva,pasi,munka,stb,szinte egész nyáron nem is látom őket. Nem is igazi barát az ilyen. :'(
2009. aug. 3. 14:18
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is anno így voltam ezzel de összeszedtem magam és tovább léptem. Hidd el találni fogsz sokkal jobbat hozzáállás kérdése az egész bár ha szeretsz valakit nagyon nehéz de hidd el túl lehet tenni magad rajta találni fogsz 1 sokkal jobbat ha szeretnél erről dumálni valakivel szívesen dumálnék veled pár hónapja én is így gondoltam 19/f
2009. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én is gondolkoztam már azon, hogy megteszem... hiányzott az exem....

De már jól vagyok és az élet szép!

Pont barátnőt keresek! (ez itt a reklám helye)

Szóval csajszi, fel a fejjel!

Túl leszel rajta!

Addig is kitartás!

Pusz

2009. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Persze, többször is éreztem magam már így, aztán mégis itt vagyok. Nem gáz, ha ez is eszedbe jut, a lényeg, hogy ne tedd meg!


Az pedig nem igaz, hogy nincs más választás. MINDIG VAN. Te NEM AKAROD LÁTNI. Erről viszont Te tehetsz, mint ahogyan ellene is csak Te tehetsz. A többiek csak segíthetnek. Akarni NEKED KELL.

2009. aug. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is öngyilkos akartam lenni. Suli miatt is.... családi ok is benne volt... meg még nőügy is. Egy szóval minden összejött.Csak magamra számíthattam.

Buszon hazafele már azon gondolkoztam, hogy hogy kéne megtenni, hogy gyors, és fájdalommentes legyen... ezen gondolkodván elmentünk egy reklámplakát előtt(valami cigis colt), és az aljára ez volt kiírva:

"Válaszd inkább az életet!"

Hát nem tudom, hogy ez most csak véletlen, vagy valami más volt... de nem öltem meg magam. Ez úgy fél éve történt.

Hát... remélem hog megérte!!!

Szerintem te se tedd meg!


17/F

Menyus

2009. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
14:39-es. OKs, ha tényleg nincs elérhető barátod, írd meg nekem az egész bánatodat privátban! Ígérem elolvasom. Azt nem mondom, hogy tudok majd segíteni, vagy ilyesmi; csak annyit ígérhetek, hogy elolvasom amit leírsz. Az persze sokkal jobb lenne, ha valaki átölelne és simogatna, amíg kisírod magad, de ezt nem vállalom. (Talán a párom is gyanakodva nézné.) ;)
2009. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
egyáltalán nem. értelmes, és erős embernek eszébe sem jutnak ilyen. az öngyilkosság gyáva dolog, és szánalmat ébreszt, ne akard h így gondoljanak rád. mutasd meg h te erős vagy, téged nemlehet csakúgy elsöpörni.
2009. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi,de senkit nem akarok untatni ezzel. Már elvesztettem miatta pár msn-es "barátot",mert azt hittem,hogy elmondhatom nekik. :( Azt hiszem nálam tényleg nincs jobb megoldás a halálnál. A kérdés,hogy hogyan. Könnyen,gyorsan,fájdalommentesen... Szerintetek?
2009. aug. 3. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!