Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek milyen lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen lány különleges, és melyikre mondjátok azt, hogy olyan mint a többi?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Már az is különleges ha smink nélkül is szép (nem átlagos, vagy elfogadható, hanem tényleg szép.)
2012. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Arra mondom, h olyan, mint a többi, akiben semmi egyéniség nincs, és ez gondolkodásmódra, öltözködési stílusra egyaránt vonatkozik. Azok, akiknek vannak egyéni gondolataik, elképzeléseik, és nem csak a többi embernek szeretne megfelelni, azokra mondom azt, hogy különleges. Sajnos úgy veszem észre, hogy ez egyre ritkább.
2012. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ma már az is különlegesnek számít, aki nem ribanc. Az igazán különleges az lenne, aki őszinte is, és nemcsak a külsőt nézi, de külön-külön se találkoztam még egyikkel se.
2012. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az,akinek van egyénisége,de nem nagyképű,szép, vagy átlagos,de nem kérkedik vele és tudja menyire múlandó dolog az,akivel hosszan lehet értelmes dolgokról beszélgetni de nem kerüli a szex témakört se,őszinte.Sajnos nem sok ilyet ismerek,konkrétan senkit.
2012. szept. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem mi a különleges egy lányban? hmm nem is tudom van egy lány nekem itt példa képen: nekem valahogy nagyon különleges. Szép nem egy topmodell, de nekem a világon a legszebb nő. Az, hogy eltudok vele beszélgetni, az, hogy meg ért, és hogy foglalkozik velem. Az már csodálatossá teszi számomra. De azon felül még szeret(barátilag). És imádom a hangját, a szép hosszú fekete haját, a nevetését, a mosolyát, az illatát, a világos kék szemeit. A sajátos világ felfogását. Mindent szeretek benne, mert számomra ő a legkülönlegesebb lány a világon. És nem is tudom csak, megfogott a belső értékei. Nagyon meg szerettem.



És mi tesz egy nőt a többivé? Szerintem az, hogy ha nem adja ön magát, ha csak a külsőségek érdeklik a nőt. Ha nem néz a dolgok mögé, mert ha a dolgok mögé nézne talán sokkal szebb dolog tárna a szeme elé mint addig még soha, ha valakit csak a külsőségek vezérlik. Akik csak azzal tudnak kitűnni a tömegből, hogy milyen ruháik vannak, milyen telefonjuk stb... az nem különlegesség csupáncsak ő is egy lesz a többi között.Számomra belső emberi értékek tesznek különlegessé egy nőt nővé, és nem a külsőségek. Bár való igaz, hogy egy minimális igénynek is meg kell lennie egy nőben! :)

20f

2012. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Az ilyen túlnépszerű mindenkivel jópofizó,facebookon szarrá lájkolt buta csajok,aki még azt is kiírja a közösségi oldalakra ha épen szarnia kell,meg szívecskéket küldözget,csúnyán beszél,közönséges,magamutogató,na ezeket offolni szoktam;).


Aki nekem különleges,azok általában a zárkózottabb csendes lányok,akiket nem olyan könnyű megismerni,d ha megnyílnak,megmondják a frankót őszintén. Az én ideálom ilyen természetes lány,aki első látásra egyszerűnek tűnik,de a szemében mégis látom,h ő más. Ezt nehéz így megírni,de a lényeg,h érzem azt,ha valaki ilyen. Az ilyen lányokért egyszerűen megveszek. *.*


Üdv. egy magabiztos népszerű fiú...

2012. szept. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki a divatot követi, és hétvégenként felönt a garatra, no ő az átlagos 01. kategória.

Azok a lányok, akik szürkék, és nincs bennük semmi izgalom, ők az átlagos 02. kategóriába tároznák.


Számomra az ideális lány nem iszik, nem beszél trágárul, és van neki egyénisége.

2012. szept. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!