Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit hibáztattok abban az esetben, ha egy párkapcsolat egy harmadik fél miatt ér véget?

Figyelt kérdés
Azt,akitől elvették a partnerét,mert nem tudta megtartani?Esetleg a partnert,akit el lehetett csábítani?Vagy a csábítót?Mi ilyenkor az elfogadott meglátás?Nemektől függetlenül.

2012. szept. 29. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegyikben biztos van valami hiba.
2012. szept. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban azt hibáztatom akit ellehetett csábítani.
2012. szept. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Ez a kozottuk levo kapcsolattol, szituaciotol fugg. Viszont legkevesbe hibaztatnam a csabitot. Vagy az a fel a hibas aki felrelepett, mert csapodar, hutlen, s moho, vagy pedig a megcsalt fel is hibas. (pl nem akart szexelni, nem foglalkozott onmagaval, elhanyagolta a kulsejet, nem volt kivanatos, stb... ) Vagy egyszeruen az elet igy hozta, es mindekinek jobb lesz igy, es erre ra is fognak jonni idovel, nem illettek ossze, stb. Tehat osszessegeben a hibaztatasnak sincs sok ertelme, Mindennek oka van ami tortenik, tanulni kell belole, s tovabb lepni.
2012. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Senki se hibás, mert akit csábítanak az szerelmes lett arról meg nem tehet (ha meg nem szerelmes csak jó buli akkor hűtlen és ő a hibás!)...a csábító is szerelmes, hát lehet ezért hibáztatni valakit is? :) akitől meg elvették az a szerencsétlen áldozat, lehet hogy tehet róla, lehet hogy nem...így alakult tovább kell lépnie
2012. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Hibás a 3. személy.

2. Hibás az elcsábított, mert nem volt őszinte a párjával.

3. Hibás a szenvedő alany, mert valami oknál fogva hagyta, hogy idáig fajuljon az eset.

2012. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
A csábító a legkevésbé, ő jó esetben független.
2012. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szerintem is legkevésbé a "csábító" hibás, főleg ha szerelmes is. Akkor tartanám őt is hibásnak, ha nem szereti az illetőt és csak egy kalandot akar, úgy áll hozzá, hogy na én XY-t el tudtam csábítani a párjától, most akkor milyen jó nő/pasi vagyok.... sajnos azért ilyenek is vannak. :/

Az pedig, hogy az elcsábított vagy a megcsalt a hibás, nagyon helyzetfüggő. Általában szerintem mindkettő. Az elcsábított akkor igazán hibás, ha nem szerelemből tette, amit tett, hanem csak megkívánta a nőt/pasit. A megcsalt "áldozat" pedig akkor tényleg áldozat, ha minden tőle telhetőt megtett a kapcsolat érdekében, és annak ellenére lépett félre a párja (pl. mert megunta). Viszont szerintem legtöbbször a megcsalt fél is hibás, mert ő sem tesz meg mindent, sőt, esetleg még ő is félrelép.

Egyszóval tényleg helyzetfüggő és nem lehet ezt így pontosan megállapítani, főleg általánosítva (szerintem).

2012. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

annyira látszik, hogy ki milyen szerepet vállalt már ebből a mesterhármasból :)

szívem szerint a rangsor a: csábított, csábító, elhagyott lenne, de nagyon helyzetfüggő ez az egész, nem íténék anélkül, hogy nem ismerem mind a 3 szemszögből a történetet.

2012. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!