Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Semmi önbizalmam, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi önbizalmam, és nem tudom túltenni magam azon hogy az első szerelmemnek ilyen kis semmis élmény voltam. Tanácsok?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Az első szerelmem kb. 2 éve kezdődött, és 17 évesen össze is jöttünk. Tökéletesnek tűnt minden, jól játszotta hogy szeret, nagyon szerettem, le is feküdtünk, de 7 hónap után elhagyott, mert neki csak tapasztalat kellett, és a végén már terhére voltam. Én voltam neki az első. Azóta nagyon megnőtt az önbizalma, és milliószor boldogabb mint velem volt. Én pedig mondom magamban, hogy biztos nem volt elég jó hozzám vagy valami, de nem tudom magamba ezt sulykolni miközben mindent próbáltam megtenni hogy neki jó legyen és boldog legyen mégis annyit értem el nála hogy "ahaaaahaaanem vagyok szűz de nem ám"

Ennek már egy éve, de nem tudok túljutni ezen. Próbáltam utálni, levegőnek nézni, de nem megy. Új kapcsolatot is próbáltam, kettőt is, de egyikkel se működött mert nem szerettem őket. Nem zárkóztam be, barátaimmal sokat vagyok, ismerkedet, csinálom a hobbym...

Légyszi adjatok valami tanácsot, vagy valami bíztatót, mert már nagyon nehezen bírom ezt elviselni..


2012. szept. 29. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Én erre csak azt tudom mondani,hogy nem minden az aminek látszik! Pontosabban SOHA nem az aminek látszik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ezt egy életre meg kéne tanulni az embereknek.

A jópofizós,látszólag jógyerekek,az álkedvességükkel hülyítik a lányokat,bedőlnek nekik,aztán kiderül,h egy nyomi kis szűzgyerek,aki csak dugni akart egyet.


Én sajna pont az ellenkezője vagyok ennek. Elég őszinte,és szókimondó vagyok,épp ezért igen negatívnak hisznek,sőt egyesek gonosznak,meg szemétnek,meg egoistának. Pedig én csak kimutatom minden érzelmem,van hozzá elég önbizalmam,h megtegyem,vállalom önmagam. De ez úgy látom,inkább hátrány,mert az egyetlen lány,aki iránt valódi érzelmeket tápláltam,inkább egy "rendes fiúnak" látszó taplót választott helyettem,akiről később kiderült,h egy önbizalomhiányos kis pcs,aki még szűz volt előtte. Én meg ugye rossznak látszottam,egy szemétnek,pedig valójában igazi valódi szerelmi érzelmeket tápláltam iránta,csak nekem ezt sose hitte el.


Szal az élet igazságtalan ezzel nincs mit tenni.

Erre figyelj legközelebb! Vigyázz az emberekkel,h ki ad csak a látszatra,és ki az aki valóban őszinte...!


üdv. egy őszinte "rosszfiú"

2012. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez szívás... de erre nincs gyógymód.

Amíg ezen a témán pörögsz addig annyi. Maradsz a beugró.


Idővel túllépsz a dolgon. És talán meg tanulsz jobban kiigazodni az embereken.

2012. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tanácsom nem fogja megváltani a világot és a helyzetedet sem nagyon javítja. De jobb megoldást nem tudok!

Az idő gyógyítja a sebeket. A szerelem bizony néha fájdalmas! De a felnőtté válás egyik kihagyhatatlan lépése ez is! Ha tudsz, minél kevesebbet foglalkozz a múlttal és többet a jövővel! Minden hónappal javulni fog a helyzet és egyszer csak megjön a királyfi fehér lovon.

2012. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én fiú vok. Nem ismerem a srácot, de azt érzem, hogy te még őt szereted. Hiba! A lényeg, hogy szerintem ne vedd magadra. Az emberek természetes része, hogy FEJLŐDNEK! Azt mondja jobb most? Mi van ha csak azt akarja, hogy oirigykedj? A másik meg h gondold csak át! 2 éve volt neki veled az az izgalom(ismerkedés) ami most van a másik csajjal. Az mindig izgalmasabb mint amit megszokott. Szóval ha jobb is csak azért mert nem emlékszik már milyen jó volt veled:)

Szóval Ne vedd komolyan! Tuti h egy édes lány vagy! Nem szabad izgulni ezen! Felejteni próbálj illetve ELENGEDNI:) OK?

2012. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2.: képzeld tudom hogy milyen fontos az egészség, az egyik szülőm gyógyíthatatlan beteg! és erre úgyis azt mondod hogy kamu, de nem érdekel.. éltem már át milyen az amikor valakid az élet-halál küszöbén van, úgyhogy légyszíves fogd vissza magad! de attól még hogy ez ahhoz képest nem nagy probléma, még igenis nagyon tud fájni hogy ilyenkor nincs velem az akiért én mindent megtennék.


A többieknek köszönöm szépen :)

2012. szept. 29. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!