Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, hogy folyton SOKKAL...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogy folyton SOKKAL idősebb pasik tetszenek?

Figyelt kérdés
16 vagyok és most egy 29 éves férfi tetszik :/ és többen is mondták hogy én is neki..csak kihasználna? :/ vagy ez normális dolog?
2012. szept. 30. 21:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Előttem válaszolónak:

Ez a te véleményed, de szerintem nem így van. Vannak emberek akik kihasználnák, de vannak olyanok is akik szeretni is tudják.

Minden esetre biztosan ismerni kell hozzá az illető személyt különben kopp is lehet a vége.

2012. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
írtam én is hogy némely esetben nem az a vége, de az ritka. amúgy meg a vélemény olyan mint a segglyuk: mindenkinek van de senki se kíváncsi a másikéra :D
2012. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én általában kíváncsi vagyok máséra , szval..

(vicces ..)

2012. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
xD
2012. okt. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!