Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem hiányoznak az igazi pasik? :O

Figyelt kérdés
Csak nekem nem jönnek be ezek a páva "fiúk"? Néha úgy visszamennék a múltba hogy igazi pasikkal lenne tele a világ és nem ilyen kislányos fiúkkal :/
2012. szept. 30. 23:13
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
78%
"kicsit kigyúrtabb" .. cöhhh... Persze számítson a külső, az nem vitás, senki nem fog olyannal összejönni aki nem tetszik neki, de nem lehet mindenkinek kidolgozott teste, talán lejjebb kéne venned a mércét, és olyan követelményeket állítani inkább h : nem kövér, ápolt, blabla, és ha találsz egy ilyet (ami " annyira hiányzik neked") talán "kigyúrná" magát, melletted.
2012. szept. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Én egy igazi férfi vagyok :D Igazi nő van kevés, akit nemcsak felszednél 1 estére, hanem kész lennél vele leélni akár az életed is.
2012. szept. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
A kigyúrtabbal van a baj. Kevés kigyúrt srác van. Én is igazi pasi vagyok, csak ad 1 bár sokat gyúrtam, nem vagyok izomagy, ad 2 170 cm vagyok. Ergo hiába isv agyok jó pasi, kevés lány figyel fel, mert vagy legyen kigyúrt de az hülye, vagy legyen páva. És itt vége a történetnek. Nagyok az elvárások :)
2012. szept. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Eleve a pasi szó szerintem csajos. Inkább férfi akkor már. Engem nem zavarnánk ezek a kis páva majmok ha nem lenne ekkora arcuk. Igaz engem nem szoktak piszkálni, de irritál amikor valaki ennyire beképzelt. Tisztelet a kivételnek de sajnos a 95%uk az nagyon el van magától szállva pedig csak anyuci meg apuci megveszik nekik a sok szemetet es semmit nem tesznek le az asztalra.
2012. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Ebben is van igazság hogy nagyon kevés nő van már aki ilyen lenne :/
2012. szept. 30. 23:27
 16/36 anonim ***** válasza:
Nem nyegleo, nem páva, jó kiállású, magabiztos pasi vagyok, aki tud hűséges lenni, tud gyengéd lenni, de ha arról van szó úgy megdug, hogy visszhangzik a ház a sikoltozásodtól. Tessék vagyok. Nem kell időgép.
2012. szept. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Alap elvárás ne igyon, ne hisztizzen és ne dohányozzon. Meg lehessen jelenni bárhol anélkül h beéget a viselkedésével. Ez szerintem egy normális férfi és nő viselkedésének az alapja.
2012. szept. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Bárcsak találkoznék ilyen FÉRFIAKKAL! De sehol sajnos :/ pedig tényleg nyitva tartom a szemem !
2012. szept. 30. 23:32
 19/36 anonim ***** válasza:

Hát, ezt a fajtát én személy szerint nem is sorolom a férfi nem kategóriába... Tudod, csőnaci meg rózsaszín felső, meg agyonra zselézett haj, meg mittudomén még mit nem művelnek... :D Aztán ha egy kis tesztoszteronpárbajra kerülne a sor, futnának, nehogy a gondosan ápolt pofikájuknak valami baja legyen... :D az ilyet mély lenézéssel figyelem.

szerencsére én megtaláltam az igazi férfi párom :D erős, magas, és köze nincs ehhez a fajtához XD sőt, szerintem mikor ránéznek, már akkor megijednek tőle... bár nem ezért vagyok vele, de attól még tetszik a gondolat, hogy ha éppen bajba kerülnék, gond nélkül szétcsapna akár több ember között is :) ez szerintem azért fontosabb, minthogy meglegyen a legújabb ájfón modellje... :D

2012. szept. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Mázlista!!!
2012. szept. 30. 23:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!