Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az elvárt egy kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az elvárt egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
3 Éve vagyok a barátommal,és már nem csókolózzunk,semmi,ha én nem nyúlnék hozzá,akkor ő soha,elég ha 1 hónapban 1 x le fekszünk az is tart 1 percig:( már nem bírom,nekem szükségem van szeretettre,és érzésekre,de nem kapom meg:( mi a normális egy kapcsolatban??(jó mindig azt mondja hogy fáradt és azért nem)na de mindig:(
2012. okt. 1. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek más a normális, de hogy ez nem az, az biztos..
2012. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:) hát igen kinek mi... de ha én nem nyúltam volna hozzá,akkor soha nem feküdtünk volna le:D mindig meg várom mikor nyúl hozzám de arra várhatnék éveket:(
2012. okt. 1. 11:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ez nem nagyon normális.Az oké hogy fáradt de hogy mindig?!

Nekünk a párommal 2 gyerekünk van,mi se csókolózzunk már olyan sokat...de puszik azok vannak:)Szexet mindenki máshogy kívánja,valaki többször valaki ritkábban. Beszélgess a pároddal ezekről,hogy szeret-e még téged vagy csak veled van...mond el neki hogy te mit érzel...Ha neked nem elég az amit ő add neked akkor meg lépj tovább,keresd meg azt az embert aki mellett ezeket megkapod(nekem nem lenne elég az amit te kapsz!)

2012. okt. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatal vagy még, lépj ki ebből a kapcsolatból. Az én férjem naponta kétszer szexelna, ha rajta múlna.
2012. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nekem sem elég tudod..:( mindig próbálok vele erről beszélni,meg kérdezzem hogy szeretsz,de akkor mindig idegesen mondja,hogy igen,mert össze költözzünk ezen a héten hétvégén,addig meg itt vagyok a szüleinél,nem érzem magam jaj de jó itt.. de nem szólhatok semmit,egyedül vagyok és a barátom mikor haza jön semmi már megint 3 hét telt ugy el,hogy sehol semmi:( semmi érzelem,olyan üresség van bennem.
2012. okt. 1. 11:46
 6/10 anonim ***** válasza:
hát ezt meg kéne beszélnetek még a költözés előtt, úgy tűnik cask nyűg enki most ez a kapcsolat, lehet nem is veled van baja, de ha mégis akk jó lenne tudnod
2012. okt. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szia én is így vagyok, igaz mi még csak 2 és fél éve vagyunk együtt. én egy ideig magamban kerestem a hibát, hogy talán nem jó neki a dolog, nem tetszik ahogy csinálom, stb. és beszéltem vele erről, akkor nyugtatott hogy nem erről van szó, szereti a szexet velem, csak annyi minden nyomás van rajta most (melója, családja ) hogy elmegy a kedve az élettől is. ő az a fajta akiből úgy kell kihúzni, hogy mi baja, amit eddig nem is tudtam. szóval többet kérdezgetem hogy van-e valami baja, stb, mondta h megpróbál erre odafigyelni, hogy ő kezdeményez, csak hogy milyen jó volt hogy mindig én másztam rá. azóta hellyel-közzel megoldódott a gond. :) mondd el te is neki, mi bánt
2012. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
elmondtam neki 1000 szer de semmi meg se hallgat csak ideges lett,elsőnek énis magamba kerestem a hibát,mg kérdeztem tőle régebben hogy miért nem csináljuk stb de azt mondja mindig h fáradt...( nem értem na mind1 hát ez van:((
2012. okt. 1. 15:38
 9/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok. a barátom olyan hogy zavarba volt,mikor erről kellett dumálnunk. felvettem egy szexi fehérneműt, és mikor akkor is benyögte hogy most neee, fáradt, akkor egyszerűen felöltöztem, és elmentem otthonról, sétálni. akkor persze észrevette kicsit magát, és írta az smst, hogy menjek haza.

(ja persze nem fehérneműben mentem sétálni:D )

2012. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát igen nem értem ezeket..énis néha ott állok előtte melltartóba és bugyiba de semmi..:(
2012. okt. 1. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!