Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsem el vagy harcoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el vagy harcoljak érte (de hogyan)?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy lányba aki egy évvel idősebb mint én, viszont van már egy éve pasija, akit megcsalt velem, mert probléma adódott a kapcsolatukban a pasi miatt, mivel nem figyelt rá eléggé és úgy érezte hogy elhanyagolja. Aztán közölte velem,hogy nem akar szakitani a pasijával és mégcsak el sem mondta neki, hogy megcsalta, mondta nekem hogy szereti őt és képtelen elszakadni tőle, de viszont engem is szeret, amit én is érzek.Bonyolult helyzet és nem tudom mit tegyek, hogy csak velem maradjon, nagyon rendes lány és nem szeretném elvesziteni, mindent el lehet vele beszélni,egyszerüen az ideál számomra 20F
2010. jan. 8. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát tudod az embereknek mindig az kell akit nem kaphatnak meg.Szerintem kicsit hanyagold a csajt,persze beszélgess vele de pl ne te írj rá msn-n,ne küldj neki sms-t csak válaszolj ha ő ír stb.Ha tényleg szeret akkor kapadozni fog utánad!Amúgy szerintem elég hazudós a csaj,téged meg mitnha csak arra használna hogy féltékenyítse a párját.Namind1 én ebbe nem szólok bele.

A lényeg hogy te is ismerkedj ne ragadj le nála van még egy csomó klassz csaj!Ha látja hogy enm foglakozol vele annyira akkor utánad fog menni!Hidd el nekem!

2010. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, az ő kapcsolatuknak már úgyis lőttek, miattad. Csak éppen ezt a pasija nem tudja.

A szavaidból úgy veszem ki, hogy szoktatok beszélni egymással. Akkor nincs más hátra, mellette lenni, várni a következő alkalomra és akkor, ott kell megejtened a beszélgetést vele. Elmondani, hogy nem vagy pótszer, szívesen vagy vele, de Te többet akarsz.

2010. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megkértem hogy próbáljon dönteni, hogy kit akar választani,de az a helyzet hogy képtelen szakitani a pasijával, pedig szeretne, de nincs benne elég akarat a változásra, viszont tudja azt is hogy velem jobb lenne a kapcsolata, ezt ő vallotta be nekem, olyan dolgokról beszélünk amit a pasijával nem tud elbeszélni, ezt ő is tudja, de mégsem képes elengedni
2010. jan. 8. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!