Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másképp kellett volna viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másképp kellett volna viselkedjek, mikor találkoztam a volt barátnőmmel?

Figyelt kérdés

tudom, hogy még szeret a volt barátnőm, én is még érzek valamit iránta, de nem szerelmet. Barátok maradtunk, elég sokat csetelünk. A tegnap találkoztunk az úton. Nem pusziltam meg, csak mentünk egymás mellett és mikor szétváltunk akkor se adtam egy puszit vagy valamit, csak egy szia s annyi.

Vannak fiúk akik nem is jártak vele, de mikor találkoznak ölelgetik meg puszilgatják. Az úton is átkarolják és úgy mennek.


2009. aug. 4. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
puszi beleférhet legközelebb, de ölelgetés vagy hasonlót semmiképp se, ha nem akarod újra felszedni.
2009. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Hi. Szerintem nincs abban semmi rossz, ahogy kezelted a dolgot. Igaz en az eddigi volt baratnöimmel amikor talalkoztam egy arcra puszi volt. Bar nekem mar minden lany ismerösömnel igy van. Mar ez igy megszokotta valt. Fiukat viszont apamon kivul nem puszilok meg akarmilyen jo haver:D
2009. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért egy puszit lenyomhattál volna neki:)

Azok a fiuk hidd el,hogy semmit nem jelentenek neki..csak haverok:)

2009. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!