Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúltam 35, hogy tegyem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúltam 35, hogy tegyem túl magam a megcsaláson?

Figyelt kérdés
Szakítani fogok vele,mert megint megcsalt,legalább is nagyon biztos. Persze tagadja és veszekszik velem emiatt! Nincs elég önbizalmam,félek,h ennyi idősen,egy gyerekkel már sosem találok magamnak olyan ffit,aki őszintén szeret és boldogan élhetnék vele! :'(
2012. okt. 3. 06:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

A sok ostoba választ..... Gratulálok!


Nyugi! Én egy gyerekkel mentem férjhez először. Majd elváltam. Akkor már volt 2. gyerekem is. Aztán megint férjhez mentem, majd megint szültem.

Meggyőződésem, hogyha megint újra férjhez akarnék menni, simán sikerülne 3 gyerekkel is.

Azért van még pár olyan pasi, akiben lehet bízni.


Csak ne azt mondogasd magadban, hogy senkinek nem fogsz kelleni. Mert ez nem igaz.


Ja, amúgy egyáltalán nem nagy az elvárásod!!

2012. okt. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem az ostoba itt te vagy, 5 gyereked van 5 apától.

Ilyen nővel csak a hülyék állnak szóba.

2012. okt. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
:)) nem hinném, hogy ostobább vagyok annál, aki 5-nek gondolja a leírt 3-as számot :DDD
2012. okt. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
11ES! Köszönöm,hogy reményt adsz! Nagyon el vagyok keseredve! Nagyot csalódtam.
2012. okt. 3. 08:46
 15/23 anonim ***** válasza:
Nehéz eset vagy. Ha jol nézel ki, egy gyerek nem akadálya az uj társ megtalálásának, föleg ha még gyerekvállalásra is kész vagy. De nagyon önmagadba kell nézned."Szakítani fogok vele,mert megint megcsalt" E szerint már volt néhány megcsalás. Akkor hogyan tetted tul magad? Mennyi ideje vagytok együtt? Gondolom a nagy szerelem már jocskán csitult. Utánagondoltál, hogy miért csalt meg? Te tudtál volna valamit tenni, hogy ez ne következzen be?(Nem veszekedésre gondoltam!!!!) Tudod a kérdésed is sok mindent elárul "találok magamnak olyan ffit,aki őszintén szeret és boldogan élhetnék". Miért nem ugy tetted fel a kérdést, hogy találsz-e olyant, akit öszintén szeretsz és boldoggá tudod tenni? Nem akarlak semmivel sem vádolni (igy ismeretlenül) de a szemléleted, hozzáállásod is lehet, hogy változtatásra szorulna.
2012. okt. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nem jó helyre tetted fel a kérdést. Itt a többség elég éretlen (tisztelet a kivételnek)

Az hogy találsz-e, csak rajtad múlik, egy gyerek ebben nem akadály. Csak ne hitesd el magaddal, hogy így már nem kellesz senkinek, mert akkor úgy is lesz. Ha úgy döntesz, hogy szakítasz, alakíts ki egy önálló teljes életet, de először egyedül a gyerekkel. Legyél önálló, és próbálj meg úgy boldog lenni, ha ez sugárzik rólad, találni fogsz olyan férfit, aki úgy szeret meg, ahogy vagy.


Inkább ezt olvasd el, és ilyen kérdést inkább abban a rovatban tegyél fel, ha értelmes válaszokra vagy kíváncsi:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, mennyire vagy jó nő? Én az ismerőseimen úgy látom, hogy gond nélkül találnak maguknak pasit, aztán némelyik nem végződik jól, de a többi eltart egy ideig.


A megcsaláson én sehogy nem tenném magam túl, ezért sincs komoly kapcsolatom.

2012. okt. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan gondoltam egy-két éve, annyi különbséggel, hogy férfi vagyok és nincs gyerekem. De azt gondoltam, hogy 40-hez közelítve már nehéz lesz találnom valakit.

Pár hónap után azt vettem észre, hogy 30 felett szinte csak elváltak vannak. Aki eljár valahová, az szinte mind szabad.

Meglepődtem magamon is, hogy nem zavar a gyerek. A hasonló korú ismerőseim szinte mind elváltak és egyiküket sem zavarja, hogy van egy gyerek a kiszemeltjük mellett. Persze 5-10 éve még én is máshogy gondoltam volna.

2012. okt. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Egyszer csalt meg,ez a második. Jópár év telt el a kettő között. Nagyon nehéz volt,és sok idő telt el,h újra bízni tudjak benne. Igenis figyeltem arra,hogy mindig jó fej legyek, a szex sosem volt proaléma! A gyerekünk születése után sem. A szüleim is rengeteget segítenek,minden téren! Hetente egyszer van "szabad napunk" és ha közben egy barátunk szülinapja vagy egy szilveszteri buli van,mindig lerakhattuk náluk a gyereket! Szóval volt időn egymásra is!

Nem tudom mit ronthattam el! Én mindent megpróbáltam,úgy érzem.A barátaim azt mondják,hogy túl jó dolga volt mellettem. Nem tudom. Lehet..

2012. okt. 3. 13:07
 20/23 anonim ***** válasza:

telefonját rejtegette,megváltoztatta az email jelszavát,

Mert te mindig kutakodol,kémkedel utána,én is ezeket tenném.Még a postai leveleit is felbontod ugye?

2012. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!