Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak! Most mégis mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Most mégis mi az igazság?

Figyelt kérdés

Engem kizárólag az érdekel, hogy egy kapcsolatban mi a fontos. Hogyan lehet tökéletesen boldoggá tenni egy férfit EGY nőnek, hogy attól az egytől mindent megkapjon, ami kell.

Egyszer azt hallani, hogy a férfi szereti az elérhetetlenebb nőket, jobban érdekli az a nő, akiért kicsit harcolni kell, aki nem figyel állandóan titeket, nincs rátok akaszkodva és nem nyaggat folyton az érzéseitekről. Aki mellett van szabadság.

Aztán pedig azt mondják, a nő törődjön a férfival, gondoskodjon róla, legyen kedves és aranyos, szeresse.Persze tudom, hogy a kettő (adjon szabadságot és szeresse) nem zárja ki egymást. Az ágyban legyen vadmacska. De most akkor ha a férfi szeret egy kicsit "vadászni" a nőre, akkor egy kapcsolatban a nő ne nyomuljon a férfira, hagyja amíg ő kezdeményez pl? Húzza egy kicsit a férfit, mert attól még jobban akarja a nőt? De ha meg ez van, akkor nem jó, mert a nő nem szenvedélyes, nem kezdeményezi a szexet.

Én ezt nem értem.


L


2012. okt. 3. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:

2 kettő összessége.Keljen kicsit harcolni érte.Viszont vacsora mindig legyen.(érthető remélem)

Kapcsolatban nyugodtan kezdeményezhet a nő.De olykor egy kis húzás is jó :)

Kedv válogatja.

2012. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egyén függő szerintem
2012. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mókusgyilkos ***** válasza:

hangulat függő.

épp az lenne a lényege a kapcsolatnak h jó közelítéssel betudd lőni h mikor mi kellene v legalábbis érződjön h próbálod ezt tenni :)

2012. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kiscsibe a húzod a férfit kifejezést sajnos sokan férlreértelmezik. Nem azt jelenti, hogy egy kapcsolatban visszautasítod a kezdeményezését, hanem pont fordítva. Azt akarod, hogy megőrüljön érted akkor küldesz neki egy smst napközben, hogy egy vulkán várja a lábad közt, biztos lehetsz benne, hogy este jó hangulatban fog beesni az ajtón. De ha azt hiszed, hogy a fáj a fejem, ma ne dumától leszel izgalmasabb, hát csak nyugodtan.

Nem tudom a többiek, hogy vannak vele de én pl. a becserkészős szakasz után ugyanúgy elvárom, hogy a nő is kezdeményezzen legalább 3 az 1-hez arányban, mert egy hosszú kapcsolatban, ha mindig az egyik fél kezdeményez csak az valsz. előbb utóbb a szex, majd a kapcsolat halálát fogja jelenteni.

2012. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A hazugságnak az ellentéte.
2012. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hmm hmm
2012. okt. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Idővel meg fogod érteni, de ehhez kell valaki akire férfiként tudsz felnézni, és férfinak érzi magát melletted, nem kiskutyának, te meg nőnek mellette, nem rabszolgának.


Tökéletesen boldoggá akkor tudod tenni, ha te magad is az vagy, ehhez pedig neki is van némi-nemű (nemi) tennivalója. Elérhetetlen nő nem létezik, de hogy ki és mikor éri el, az sok mindentől függ. Mindenkiért kell harcolni, ha mással nem, hát önmagával. Kettős játék, adok-kapok van, egy kicsit te, egy kicsit ő. Kölcsönösség. Az ágyban sem kell mindig vadmacska, sőt a legtöbbször nem kell, de legyél partner, legyél nyitott, legyél megértő és ezekre te is tarts igényt.


És ugye tudod: Egy jó asszony mindent megbocsát. :P

2012. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!