Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindenki azt mondja hogy...

Mindenki azt mondja hogy Rubint Réka "és társai" DVD-vel nem lehet fogyni csak izmosodni! Mégis sokan írják hogy attól formásabbak vékonyabbak lettek! Akkor most mi is az igazság? (Heti 6x Rékázok)

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Jaj, kimondja. Miért ne leehetne fogyni! Ha vékonyabb leszel, akkor fogysz is.
2011. febr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam a fogyókúra= a megváltozott étrend+testmozgás kombival.


Én izmosodtam tőle(Bíró Ica), bár akkor nem volt mit lefogyni.

Ha valakinek van súlyfeleslege, akkor abból le fog adni.

2011. febr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is Rubint Réka tornáival fogytam le szülés után 4 hónap alatt 15 kg-t és azóta is tartom a súlyomat (heti 3-szor tornázom rá), a lányom már 2 éves.
2011. febr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, ha zsír helyett izom lesz, akkor ügyebár nem fogysz, hiszen kg-ban mért súlyod több lesz, viszont sokkal jobban is fogsz kinézni... :)


Ezért nem azt kéne nézni, hogy mennyit mutat (az amúgy pontatlan mérleg), hanem azt kéne nézni, hogy nézel ki, és jól érzed-e magadat a bőrödben. Akinek ez a mérleg által mutatott kilogrammtól függ, ott már baj van.

2011. febr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

istenkém, ezt ilyen knehéz felfogni? van a testeden zsír, meg izom, a zsírt lefogyasztod, de az izom ugyanannyi marad, akkor a tested izmosabb lesz, mer arányában több lesz az izom.


pl van rajtad 50 kiló izom, meg 50 kiló zsír. így a tested fele izom. ha lefogysz 30 kiló zsírt, meg 10 kiló izmot, akkor lesz rajtad 40 kiló izom, meg 20 kiló zsír, vagyis a tested kétharmada izom. vagyis relatíve izmosabbnak számítasz, peddig épphogy csökkent az izomzatod.


Ezt úgy hívják, hogy testkompozíció változás.

2011. febr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is heti 6szor Rékázok, és kilóban nem fogytam, de láthatóan izmosodtam...A gond csak az, hogy sok olyan rész van a DVD-ken, ami a combot edzi, és nekem már eléggé megvastagodott (az amúgy mindig vékony combom) az edzésektől...
2011. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!