Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy lány, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, már puszis viszonyba vagyunk, de valahogy tudatni akarom vele, hogy én többet szeretnék, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
mond meg neki ennyi :)
2012. okt. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A puszit a szájára add.
2012. okt. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Símogasd is ,de csak lassan diszkréten, ha elfogadja csak akkor folytasd szép lassan !
2012. okt. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Okés!: D Köszi!: D
2012. okt. 5. 14:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Amikor beszélgettek érintsd meg néha, ha olyan a helyzet akkor karold át, vagy fogd meg a kezét.

Ha ezeket hagyja meg mosolyog tőle, vagy bármi jelét adja, hogy örül neki, hogy hozzáérsz, akkor adj neki utána puszit, csak úgy, ha annak is örül akkor nyugodtan megcsókolhatod.

És ezután tudasd vele, hogy mit is szeretnél :D

2012. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válayzokat. Csak az egésazel annyi a bökkenő, hogy a lánynak nagyon tetszik egy másik srác.
2012. okt. 5. 16:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Nahát nálam az a helyzet, hogy én vagyok a lány. Van egy srác akivel olyan viszonyban vagyok, mint te(kb), és van egy srác, aki naagyon-naaagyon tetszik nekem. De én neki nem. Viszont ha az első megcsókolna (végre), akkor nem hiszem, hogy foglalkoznék még a másodikkal. Mert inkább azt választom, aki szeret engem:)
2012. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, viszont én nem tudom, hogy aki a lánynak nagyon tetszik az ugyan úgy érez e iránta.
2012. okt. 5. 18:42
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő, leírnád a kereszt neved kezdő betűjét??
2012. okt. 6. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!