Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Átlagos külsejű, de önmagára sokat adó lány vagyok. Jó egyetemen tanulok, házias vagyok, odaadó, kedves. Mégsem kellek senkinek. Miért van ez? Mit rontok el?

Az előző páromat is folyton kiszolgáltam, szexi fehérneműben vártam haza, gyertyafényes vacsit főztem, megtettem neki mindent, mégsem szeretett.

Kezdek nagyon elkeseredni. Sosem lesz már párom?

24 L


2012. okt. 5. 20:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
biztos lesz,csak várd ki a megfelelő pillanatot.
2012. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nekem kelhetnél! Írj, ha gondolod! 24F
2012. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretett, akkor miért volt a párod???????
2012. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Azért volt, mert kihasználhatott, ezt sajnos a végén meg is mondta (2,5 évig voltunk együtt)
2012. okt. 5. 20:06
 5/22 anonim ***** válasza:
Az nagyon szép amit leírtál magadról de attól még lehettél nagyon unalmas. A leírtak alapján eléggé szolgalelkű lehetsz, az ilyen csajokra pedig ált. nem tisztelettel néznek a férfiak kivétel ez alól a papucs típus de fogadni mernék rá, hogy neked is inkább a rosszfiúk jönnek be....
2012. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem írsz akkor nekem?
2012. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
ezek szerint mégsem nézel ki olyan jól
2012. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%

próbálj meg egyenrangú fél lenni egy kapcsolatban, és a következő jobban fog sikerülni

gondolj az előzőre úgy, h na ebből is tanultam valamit

2012. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Igazából pont én voltam az aki szeretett volna bulizni menni, úszni, moziba, kiállításra, nyaralni, bárhová, csak történjen valami. Szerettem volna új dolgokat kipróbálni a szexben, de neki semmire nem volt igénye.

Meló után a haverokkal lógott, hozzám teljesen későn esett be, amikor már csak a vacsit tettem elég és szexeltünk egyet (5 percig, ugyanolyan pózban, előjáték nélkül).

Nem vagyok egy vagány, extrém csaj, de azért talán itt nem én voltam az unalom forrása.

2012. okt. 5. 20:12
 10/22 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Egy értékes embert csak egy másik értékes értékel.
2012. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!