Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, hogy félek, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy félek, hogy egy csaj miatt elveszítem a legjobb barátom?

Figyelt kérdés
A spanom hosszú idő óta először szerelmes. Most valszeg össze is jön a csajjal, akit kinézett, de én ennek nem nagyon örülök. Lassan 4 éve legjobb barátunk vunk, de félek, hogy el fog hanyagolni a csaj miatt. Már jártam így, hogy barátságom a haverom csaja miatt ment tönkre, mert az benyugdíjasodott miatta. Én viszont soha nem tenném ezt a legjobb barátommal.
2012. okt. 5. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd lesz rád is ideje ne aggódj :D
2012. okt. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Keress barátnőt, bár nem tudom mennyire való neked... Nem mozdulnak ki a házból nem feltétlenül a tv előtt gubbasztanak. :>

Az ember a szerelmével akar együtt élni, nem a barátaival.


21/N

2012. okt. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagy tévedés, nem a haverod csaja miatt ment tönkre a barátságotok, hanem a haverod és magad miatt.

De nem kell aggódnod, mert ha nem örülsz annak, hogy az úgynevezett legjobb barátod boldog, akkor nem vagy igazi barát, tehát ha ejt téged, akkor sincs mit siratni, mert ez nem barátság.

2012. okt. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kapcsolat elején úgyis folyton együtt lesznek, és te mint barát, fura, hogy ezt nem érted meg. Az őszinte barátságban odaadásnak kell lennie és nem önzésnek szerintem. Kicsit talán át kéne értékelned a dolgot. :)
2012. okt. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát pontosan azt akartam mondani amit a hármas mondott.

Ezt nagyon vésd az eszedbe. Mit gondolsz? Majd egész életeden át csak veled fog lógni a haverod. Juj! milyen buta egy elképzelésed van a barátságról. Ami Te és a másik fiú között van, az haverság. A barátság az egy egészen más dolog.

Ha lenne időm, akkor órák hosszat adnék neked órákat a barátságról, bár nem érződik rajtad, hogy fogna rajtad ezen a téren a tanulás.

2012. okt. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!