Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mivel foglalnátok el magatokat?

Figyelt kérdés

A szerelmem kiment dolgozni külföldre,3 hónapra.Csak decemberben jön.Nagyon hiányzik,és nem tudok semmit csinálni.Egyszerűek a napjaim, suliba járok,haza jövök és alszok,felkelek,tv-zek,alszok.Kicsit unom már hogy minden nap ez megy.Nem tudom magam lefoglalni,mindig rá gondolok,és gyötrődöm..egyedül vagyok,és csakis rá tudok gondolni..fogalmam sincs mit kellene csinálnom,ami kicsit lefoglal és megy vele az idő...

Segítsetek...

16/L


2012. okt. 6. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
szia Anita :D
2012. okt. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom,nem Anita vagyok..

De légyszi a kérdésre válaszoljatok...

2012. okt. 6. 10:06
 3/10 anonim ***** válasza:

lényeg h karácsonyra hazajön!


kb 2 és fél hónap van hátra, ami olyan 75 napot jelent kb.


Szerintem vegyél egy bazinagy karácsonyfát és 75 gyertyát 75 gömböt és kezd el díszíteni a fát, minden nap felraksz egy gömböt meg egy gyertyát és meglásd mire elfogy párod hazaér és rögtön lesz ajándék.

2012. okt. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a tanulást nem soroltad fel, szóval kezdésnek: tanulj- az tuti h elvesz sok időd, ami meg marad, akkor sportolj, menj biciklizni, görkorizni....és beszélgessetek skypeon, úgy hamarabb eltelik. Én is átéltem, csak épp forditva :D én voltam külföldön és párom itthon, jah és kicsivel idősebb voltam, mint 16 :) Túl lehet élni, ne aggódj!


21-L

2012. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen,karácsonyra itthon lesz,hálistennek..csak pont akkor nem,amikor 1 éves évfordulónk lesz...

a karácsonyfa jó ötlet.:) skypon nemtudunk beszélni,nincs ott internet,sajnos..

2012. okt. 6. 10:11
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor marad a galambposta.
2012. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 teebo ***** válasza:
Minden reggel és este elégítsd ki magad , a kettő között meg tanulj,takaríts,kertészkedj!
2012. okt. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Minden nap takarítok unalmamba:) tanulni is szoktam,de az idő nagyon lassan megy..:/
2012. okt. 6. 17:42
 9/10 teebo ***** válasza:
háát nem akarok ünneprontó lenni, de telefon azért mindenhol van. és azért lássuk be a távkapcsolatok nem igazán működőképesek... főleg kommunikáció híján...
2012. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
telefonon beszélünk minden nap,legalább 10 percet.:)
2012. okt. 7. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!