Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a párommal 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a párommal 2 napra, és máris kevernek?

Figyelt kérdés
Össze vesztünk a párommal, szakítottunk és nekem volt 4éve egy barátom a mai napig nagyon jóba vagyunk beszélgetünk barátok vagyunk és aznap mikor mondtam neki hogy szétmentünk össze futottunk és addig egy szót nem szólt semmiről és így hirtelen Ő láttam az én barátomat egy másik lánnyal 2 egymást követő napon. Hát csak nézem nagyokat nem hittem el. Aztán ahogy beszélgettünk azt vettem észre mintha le akarna beszélni arról hogy kibéküljünk a párommal.. Na de végül is kibékültünk és mikor meséltem neki hogy kibékültünk azt mondta hogy " ha neked így jó és boldog vagy nekem is jó" na most egyik barátnőm szerint be akart keverni mert Ő pont ott dolgozik ahol állítólag a párom "csajozott" és Ő azt mondta hogy nem igaz. ! Én hiszek a páromnak és nem nyomozgatok utána! Csak az aggaszt hogy az "ex" aki történetesen nagyon jó barátom miért csinálja ezt?
2012. okt. 7. 13:02
 1/5 A kérdező kommentje:

bocsánat

* Ő " láttam a barátodat egy másik lánnyal" és ezt követően Én megkérdeztem hogy és ezt miért most mondja " azért csak most mondom mert szétmentetek és eddig nem akartam mondani.." na most erre Én ha nem vesztünk volna össze el sem mondtad volna? erre Ő " nem " és nekem ezt tök úgy jött le mintha akkor találta volna ki .. !?

2012. okt. 7. 13:07
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki érti a sztorit jelezze!
2012. okt. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, én nem tudom mennyire bízhatsz az exedben, de ha tényleg csak barátok vagytok, nem hiszem, hogy rosszat akarna neked... lehet, hogy csak figyelmeztetni akart, amiért újra összejöttetek (mivel ha jól vettem ki szavaidból, a párod azalatt találkozgatott más lánnyal, mialatt együtt voltatok), de az is lehet, hogy inkább magának akar.
2012. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogalmazd újra az egészet, mert ez egy érthetetlen szar.
2012. okt. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A lényeg : az ex állítólag látta a páromat 2egymást követő napon egy lánnyal egy olyan helyen ahol a barátnőm dolgozik na most a barátnőm azt mondta nem igaz! A páromat pedig ismerem annyira hogy tudom mikor hazudik!

Na most mikor az ex-el találkoztam aznap mikor össze vesztünk a párommal akkor mondta ezt és Én ugye nem hittem neki de folyamatba ölelgetni akart meg puszilgatni és folyamatosan a kezemet akarta fogni...

Így érthető valamennyire ?

2012. okt. 7. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!