Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik távkapcsolatban élnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik távkapcsolatban élnek az elejétől fogva, miért vágtak bele?

Figyelt kérdés
Mi volt a szakító ok végül és mennyi idő után?
2012. okt. 7. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:

én éltem távkapcsolatban, és egész egyszerű oknál fogva mentem bele. mert szerelmes voltam. vagyis még mindig vagyok, csak azóta összeköltöztünk.

nincs halálra ítélve minden távkapcsolat, ez egy nagyon rossz előítélet!

2012. okt. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 valaki a tömegből ***** válasza:
Két évig éltem távkapcsolatban, hogy miért vágtam bele? Mert nagyon szerelmes voltam és azt hiszem nem volt más választásom, ha megfosztottam volna magam ettől.... el sem tudom képzelni mogy mi lett volna. Akkoriban amúgy is elég labilis voltam érzelmileg. Azt hiszem azért lett vége mert rosszul ismertem meg azt a személyt, és elégg volt pár elcseszett kirohanás hogy vége legyen az egésznek.
2012. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nagyon megszerettem.
2012. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mert elérte, hogy belé szeressek..és ha hetente 3 napot vagyunk együtt akkor 3at..de az a 3 nap csodásan telik:) és lehet még erősebb is a kapcsolatunk mintha mindennap együtt lennénk :)
2012. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Mert szeretem és adtam ennek egy esélyt...azóta is együtt vagyunk (2év), és ez a kapcsolat többet ad mintha itt lakna a szomszédban :)


21L

2012. okt. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 3 évig éltem távkapcsban, mondjuk így is heti 3 napot együtt voltunk. Ha mindketten akarjátok, megoldható..
2012. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát nekem nem ment, 12 nap ismeretség utn összejöttünk úgy ogy 220 km-re lakunk egymástól, állandóan féltékenykedett mindenkire, ha rajta múlt volna nem mehetek semmikor sehova.... Sztem jobb először kiismerni nagyjából egymást, nem beleugrani egy kapcsolatba, nem lehet rögtön egy "vadidegen" embernek igent mondani...
2013. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!