Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan látom, ha be van szívva? Lehet egy ilyen sráccal hosszú távon rendesen kijönni?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal. Csomó jó közös programunk volt eddig, nagyon megszerettem. Tudtam, hogy egy kicsit zűrös, de azt nem, hogy ennyire. Több szerrel él, ha társaságban van. Egyedül szokott szívni. Egyedül lakik, nincs se internete, se tvje (családja se), magát tartja fent (félig illegálisan, félig munkából), azért ilyen. Ezért amikor esténként otthon van, vagy haverok vannak nála, és szívnak, vagy nincs otthon, de akkor megint ugyanez a helyzet... Minden második héten dolgozik csak, olyankor normális, ám minden első héten elvileg OKJ van, csak oda nem jár be. Szóval van gond rendesen. Ha velem van, olyankor persze normális, meg tényleg mindig megyünk valamerre. Mondtam neki, hogy én nem tolerálom, ha beszívva találkozunk, mondta, hogy jójó, persze. Honnan veszem észre, ha tényleg be van? (pupilla az okés, de azért onnan nem feltétlen ismerem meg, tekintve, hogy én semmilyen szerrel nem élek, még csak cigizni sem cigizek)


(Ami nagyon bántott, csütörtökön a haverjaival közös program volt. A vége ennek is szívás lett. Persze nézett rám, meg minden, mondtam neki, hogy tépjen, ha gondolja, nekem mindegy. Erre azt reméltem, hogy nem fog, de nem így lett. Persze tudja, hogy rossz az amit csinál, de úgy érzi, ahhoz képest, amilyen nehéz neki megélni, ahhoz képest rendesen helytáll. Egy ilyen sráccal lehet normális kapcsolatban lenni? Kettesben tényleg minden okés, még társaságban is, de nagyon zavar, ha szív. Nem tudom megmondani miért, ugyanúgy viselkedik, csak a tudat bánt...)


Azt mondják, hogy én okos, és csinos lány vagyok, jobbat érdemlek ennél, de megszerettem ezt a srácot. Ez az egy gondom van vele, de nem az a megoldás, hogy szakítsunk. Egyébként ő is intelligens (csak lusta!), és helyes is.


Bocsi, ha hosszú voltam, vagy érthetetlen, de olyan furcsán érzem magam...



19L 21F


2012. okt. 7. 18:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Több, mint egy éve hajt rám, csak nem akartam ebbe belebonyolodni, bár én sem voltam semleges. (Volt barátom, hozzá pedig ragaszkodtam.) Igazából egy tök érzékeny, és érző srác(imádom, amikor kimondja az érzéseit:)), bár külsőre nem szelid.
2012. okt. 7. 18:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Neki kell megváltoztatni az életszemléletét, de ezt fűvel kerüli ki jelenleg. Ezt csak ő tudja megoldani, ebbe az irányba pedig úgy terelheted, ha elhagyod. Ha azt mondod hogy nem tolerálod a beszívást, mégsem teszel semmit az nagyon gáz. Amit tehetsz, hogy elfogadod a füvezést, úgy, hogy tudod ő sem tud tovább lépni, ezért csinálja. Én 6 évig minden nap szívtam, már csak akkor amikor akarok, nincs rá szükségem. Ha rendbe jön lelkileg, ő sem fog ragaszkodni hozzá. Ha úgy érzed érdemes invesztálni bele és a kapcsolatba, akkor csak így működhet.
2012. okt. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia !


Kb ugyanilyen helyzetben vagyok én is. Voltak veszekedések köztünk sokáig emiatt, mivel én soha nem élek ilyen dolgokkal, engem is nagyon zavar, mert olyan mintha két emberrel élnék együtt. Amikor be van szívva, akkor nyugodt,lassú, nem gondterhelt, mindenre bólogat, olyankor minden nagyon jó, de tudom, hogy ez csak a fű hatása, ha pedig nem szív akkor teljesen más. tényleg két különböző ember. Ha látod, hogy pirosak a szemei, esetleg "csíkszemű" ezt nem tudom máshogyan leírni, akkor biztos szívott. Nekem folyamatosan próbálja azt bemagyarázni, hogy a fű az jó, meg nincs rossz hatással az emberekre. Én másképp látom a dolgokat, ő már nem tudja tartani a mértéket. Hiába kérem , neki ez a nyugtató. Nem tudom lehet e így együtt élni valakivel, ahogyan te sem szívsz én se, másképpen látom a világot mint ő és sztem ez hosszú távon így nem működik.

2012. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!