Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell egyes nőknek tűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egyes nőknek tűz meg szikra, amikor nekem elég egy aranyos pasi, akivel jól el lehet beszélgetni, jól elvagyok? Most én vagyok rosszul összerakva esetleg?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 10:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fontos az intellektus egy kapcsolatban, tehát hogy jól el lehessen vele beszélgetni. De szerelemre, vágyra is szükségem van, anélkül a kapcsolat kifejezetten csak baráti.

Te barátságra vágysz, nem szerelemre.

2012. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem félreértettétek a kérdezőt.

Ő gondolom arra célzott, hogy a nők egy része várja a "szikrát", a "nagy őt".


Vonzalom perszehogy nekem is kell, hozzá nem nyúlnék olyanhoz, akivel "csak" jó beszélgetések vannak.


Mégsem vagyok az a hű de szikrázó fajta. :P

2012. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Milyen a kérdező szerint az a "szikrázó fajta"? Ilyet még nem is hallottam.
2012. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem én se, de mondják kémia és szikrázás fontos, és eddigi pasijaimnál sose volt kémia stb csak jól elvoltunk ennyi és így is boldog voltam
2012. okt. 8. 14:28
 15/19 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy nem vagy az a könnyen szerelembe eső típus, így ha egyszer szerelmes leszel valakibe, az nagyot fog durranni! :) És nemigen fogod beérni a továbbiakban a "jól elvagyunk" kapcsolatokkal.
2012. okt. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond, csak akkor olyan partnert keress, akinek ez elég... mert az emberek többsége azért vágyik az érzelmekre, szenvedélyre, izzásra - hosszú távon is!
2012. okt. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

hogy érted azt h elég neked h jól elvagy vele?

mert én pasi vagyok, nekem is lehet h elég ilyesmi ami furcsa talán. érdekelne h nálad ez hogy van pontosan.

2012. okt. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok, viszont nem hiszem, hogy mi lennénk rosszul összerakva. mindig magamban somolygok, ha valaki azon sír, hogy nem talál rendes, aranyos pasit. a felszínesség :)

szerintem ha megvan a szimpátia (külsőre), és jól kijövünk egymással, hasonló az értékrendünk, bízni tudok benne, miért ne.

ez persze nem azt jelenti, hogy leállnék egy csövessel, vagy valakivel, akinek a fél fogsora rohad, csimbókokban lóg a haja stb.


19L

(nekem viszont 3 hónapos kapcsolatom van, kismilliószor hallottam már vissza, hogy hogy jöhettem össze pont vele, mikor egyáltalán nem vagyunk egy "súlycsoport")

2012. okt. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
dugni jobb
2012. dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!