Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal szétmentünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal szétmentünk, iszonyatosan hiányzott, most úgy néz ki ismét együtt vagyunk. Sokszor nagyon megbánt és nem törődik az érzéseimmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kis dolgok... vagyis nem tudom mennyire kicsik... elnyom a munkában (ugyanaz a szakmánk), nem értékeli az otthon végzett munkámat, azt, hogy mennyit segítek neki. Mint egy jó feleség, olyan vagyok pedig vele, házvezetőnő, barát, szajha, mindig ami éppen kell. Mit tegyek? Nem akarom elhagyni, mert szeretem.
2012. okt. 8. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kiveszem a szavaidból, csak az az egy megoldás marad, hogy szereted tovább. Egészségedre.
2012. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ezzel a kapcsolattal nemlehet mit kezdenii. Megprobálhatsz ráijeszteni h elhagyod hogy érezze h nemvagy mindig ott neki, de ha be is válik és javul valamit akkor is késöbb ugyanez lesz.
2012. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaza van #1-nek. Tiéd a szerelmed. Ennyit nem ér meg neked? Megváltoztatni nem fogod!!!!
2012. okt. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. osztom.

gondolom nem véletlenül lett vége..

2012. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem törődik az érzéseiddel, jobb, ha szétváltok.
2012. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki nem törődik az érzéseiddel,az nem becsül meg.Innentől Te is tudod a reális választ.
2012. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!