Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irtóznak a rocker csajoktól manapság?

Figyelt kérdés
Nem általánosítás!! De lényegében, a legtöbb srác meg se látja az olyan lányokat, akik nem a mostani "menő" zenéket hallgatják, meg kicsit másabb a stílusuk. Nem arról van szó, hogy zsíros fejjel, bakancsban és libafosszín tatyóval rohangálok, de már marhára idegesít, hogy ha bárki megtudja, hogy milyen stílusú zenét hallgatok, már egyből ilyen reakcióval kontrázik a végbélkezelt arckifejezésére, hogy "úúúúristeen, fujj" körülbelül. Tehát a kérdésem az lenne, hogy miért ilyen taszító ez?

2012. okt. 8. 18:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy lányt aki Rammsteint hallgat meg ilyeneket.Viszont nagyon bomba nő.Csinosan öltözik minden.

A másik véglet sajnos meg ezek a fiús lányok akik hallgatják.

2012. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 TOMAtm ***** válasza:
100%
sztem ez a korosztályos problémád.idősebbeket nem nagyon érdekel milyen zenét hallgatsz,jobban izgatja őket h milyen vagy amúgy.
2012. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Nálam ez a dolog nem lenne kizáró ok, ha egyébként normális vagy. Még nem volt sose rocker barátnőm, de egy időben foglalkoztatott a dolog. Amúgy általánosságban azt vettem észre, hogy rocker lánynak a barátja is az.
2012. okt. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Egyébként igen. Nekem is szinte csak rock zenéhez közel lévő barátaim voltak. Vagyis...mind zenész volt eddig. xDD Na jó a zenész erős kifejezés, de mind rock zenét játszottak. :D
2012. okt. 8. 18:50
 5/21 A kérdező kommentje:
Ennek ellenére, voltam már nagyon szerelmes nem rocker srácba is..
2012. okt. 8. 18:50
 6/21 anonim ***** válasza:
Én ezzel egyáltalán nem így vagyok,ha egyébként normális csajról van szó.
2012. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

hát én is rock zenét hallgatok, és megmondom őszintén előnnyel indulnál, nem azért mert azt hallgtsz (különösen nem izgat), hanem azért mert nagyobb az esélye, hogy nem vagy egy média álltal elbútított zombi aki azért hallgatja azt amit mert azt mondják ez a trendi.


Külsőleg, ha nem igénytelen nekem bejönnek a rockerlányok:)

2012. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Rocker srác vagyok. Nem taszító, sőt... csak az a gond, hogy ritka :/ :D amúgy meg kirtartást! Ha valaki komolyan beléd fog szeretni, azt nem a zenei ízlésed fogja érdekelni :)

17/F

2012. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad van.
2012. okt. 8. 19:33
 10/21 anonim ***** válasza:

Én nem irtózok... Én magam is az vagyok.

Csak pl nem Rammsteint hallgatok, mert nem nagyon megy a sprecchelés :D de pl:


Linkin Park, Alice In Chains, R.E.M, Violet Sedant Chair, Nightwish...


Amire büszke vagyok az a göndör hosszú hajam :D


14/F

2012. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!