Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irtóznak a rocker csajoktól manapság?

Figyelt kérdés
Nem általánosítás!! De lényegében, a legtöbb srác meg se látja az olyan lányokat, akik nem a mostani "menő" zenéket hallgatják, meg kicsit másabb a stílusuk. Nem arról van szó, hogy zsíros fejjel, bakancsban és libafosszín tatyóval rohangálok, de már marhára idegesít, hogy ha bárki megtudja, hogy milyen stílusú zenét hallgatok, már egyből ilyen reakcióval kontrázik a végbélkezelt arckifejezésére, hogy "úúúúristeen, fujj" körülbelül. Tehát a kérdésem az lenne, hogy miért ilyen taszító ez?

2012. okt. 8. 18:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én is Rammsteint hallgatok, azonkívül Sabaton, Amon Amarth, ilyesmik is jöhetnek, mégse látszik az öltözködésemen se;) Meg úgy alapjáraton a külsőmön se. Nőiesnek tartom magam, és mások is engem. Jókat szoktam röhögni, senki nem nézi ki belőlem, hogy ilyeneket hallgatok.:D

19/L

2012. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A Linkin Parkos vagyok :D


Mondjuk belőlem se nézik ki... igaz osztálytársaim sem tudják mit hallgatok, de a fél osztály Dubstepet hallgat, ami szerintem nem zene... Dubstepet énis tudok csinálni: kimegyek a konyhába és összeverek két fedőt :D


Szerintem a zene teljesen más: Hangszerekből szóló hangok összessége, nem az, hogy megnyomom a PLAY gombot :D

2012. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen rockot hallgatsz.Ha Linkin Park,akkor megértem a reakciót,én se bírom:S

De ha viszont elég kemény punk-hardrock irányzatú vagy,akkor viszont ne az általános szinteken keresgélj barátot,mivel ezek így-is úgy-is diszkózni fognak,és elítélik a merőben más embereket.Én pl. csak rocker,"hungarista" lányokkal találkozom.Ezért ez valóban általánosítás...:)

2012. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem érdekel engem, mivel hót süket vagyok bármiféle zenéhez is.

A legrosszabb esetben is itt vagyok neked én kérdező...

2012. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mert a média ezt sulykolja beléjük. "Fejlődik" a világ, az emberek pedig nem akarnak lemaradni. Pedig ez szimplán tudatos agymosás, semmi több...
2012. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
:) Nem vagyok "hungarista" már csak azért sem, mert a mai világban nem éri meg amúgy sem nyíltan bárki pártját is fogni. De talán emiatt a felfogás miatt tartunk itt ahol...nem tudom. Bár ez a kérdés függvényében teljesen lényegtelen dolog :D.
2012. okt. 8. 21:21
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem csak te barátkozol rossz emberekkel. Amikor rólam megtudjáka fiú ismerőseim, hogy miket hallgatok, mindig jönnek a béna bókok. "Akkor te egy ilyen kemény vadmacska csaj vagy? Van bőr domina szerkód?" Szóval inkább bejön nekik, pedig sokan egyáltalán nem rockerek.
2012. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én rühellem a mai zenéket,megmaradtam a 80-90 es évek rock számainál. Viszont ha elémfut egy tizenéves tinip.csa azzal hogy de szereti az AC/DC-t ,akkor kapásból pózernek tartom,mivel az ilyen általában egy számot sem tudna megnevezni,csak úú a fiúk szeretik a rockot hallgató lányokat és akkor előadja hogy "úú de jó ez meg az a zenekar",közben egy számot nem hallott tőlük. Úgy mint amikor jön oda a lány,aki életében kétszer látott számítógépet azzal hogy ő "gamer csaj" és "kocka"


Ha valamiből kevés van,és annak a kevésnek a fele csak játssza a fejét,akkor a nehéz a maradékot komolyan venni.Én ezért kerülöm a "rocker" csajokat,mivel nem tudni,hogy valóban rocker,vagy csak egy pózer,és nem éri meg az erőfeszítést,ekkora rizikófaktorral,mert ha még egy ilyen megjátszós rockerrel kell találkoznom,végleg elvesztem a hitem az emberiségben.

2012. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Értelek titeket. Téged is utolsó válaszoló. Nem tudom...ezt a pózer dolgot mindig h*lyeségnek tartottam, mert hát mi értelme van ennek. Olyannak mutatni magad, mint amilyen nem vagy...Baromság.. Nem is teszem.
2012. okt. 8. 21:52
 20/21 A kérdező kommentje:
Jaaaaaaaaaaj ez meg a másik kedvencem...hogy kockának tartanak xDD... csak azért, mert egy két játékba kicsit bele tudok hülyülni aztán egész nap azt tolom, meg mivel alapból informatikusnak tanulok. Ezzel is kicsit meg vagyok lőve. Olyan láthatatlan bélyeget kap az ember xDD.
2012. okt. 8. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!