Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na most mit tegyek? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mit tegyek? Hogyan adjam elő neki? Ja és mikor? Úgy hogy ő többször is hangoztatta hogy nem akarja ezt hallani!

Figyelt kérdés
Még nem biztos a dolog, de lehet hogy terhes vagyok a barátomtól (5 hónapja vagyunk együtt, de dúl a szerelem. Én 20 éves vagyok, ő 29)! Személy szerint én boldog lennék, mert tökéletes apa lenne én meg nagyon jó anyuka! De jelenleg nem vagyok abba az anyagi helyzetbe, hogy gyerekünk legyen, de nem akarom elvetetni, ha esetleg az is lettem, mert ugyebár 9 hónap nem egy rövid idő és nagyon talpraesettek vagyunk, valszeg. hogy addigra jól fogunk állni! Tudja a tényállást, hogy még nem jött meg (késik 2 napot, és jelét sem érzem hogy meg akarna jönni) a melleim le akarnak szakadni úgy fájnak, hogy ha hozzáérek majd be Xarok! plussz szerintem nőttek is..:P...Na szóval a kérdésen ugyanaz! Elmegyek tesztet venni és pozitív (ez még csak a "ha" változat)na akkor hogyan mondjam meg neki?..én olyan jópofa dolgokat találtam ki, de az a baj hogy ő annyira nem várja, mint én! Szóval egy babacipő az asztalon vagy egy babaruha a hasamon nem lenne éppen számára olyan jópofa közlése a dolognak!!! mert lehet hogy én örülnék, de mivan ha ő azt mondja "Na Xasszameg ne csináld...mosd ki magadból vagy vagy karmold ki bánomis én....! Nem lehet valahogy visszacsinálni? " Ezt nem szeretném! hogy közöljem úgy hogy ne ijedjen meg és örüljön a dolognak, vagy legalább fogadja el?..Kérlek ne büntessetek buta válaszokkal! Köszi mindenkinek :)

#hogyan adjam elő neki?
2012. okt. 8. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le vele, és nyugodtan mond el mi a helyzet.
2012. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tervezett terhesség, akkor az ilyen babacipős dolgokat felejtsd el! Az úgy hat, mintha te már döntöttél volna, nélküle.

Én a helyedben tájékoztatnám már MOST a helyzetről, együtt csinálnánk meg a tesztet, és megbeszélnénk, hogy hogyan tovább KÖZÖSEN.

2012. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TOMAtm ***** válasza:

a tehességtől nem fognak fájni a melleid,viszont valószínű inkább nagyon erősen fog megjönni a havid.szóval nem hiszem h terhes vagy,legalábbis ez nem előjel.vegyél egy tesztet és ráérsz akkor gondolkodni rajta.másrészt,ha terhes vagy ez közös döntés legyen h mit csináljatok.mivel közösen hoztátok össze.

HOgy közöld vele? így:

-neked melyik a kedvenc lányneved?

-Nikoletta,miért?

-Nikoletta 8 hónap múlva fog megszületni :)

2012. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lues ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek a 2-es válaszolóval!!!
2012. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hú de nagyon rá fogsz erre b.szni kislány! Ha többször is elmondta, hogy nem akar gyereket akkor mégis mit gondolsz, hogy örömmel fog a nyakadba ugrani? Kemény 5 hónapja vagytok együtt???? Tudod mire elég ez? Semmire, nem is ismeritek egymást de nyugodtan tartsd meg, megadjam az idióta exem számát, hogy megkérdezd milyen jó móka olyan férfinak szülni aki nem akar tőled gyereket.....gratulálok egy jövendőbeli egyedülálló kismamának....
2012. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mikor összejöttünk rá 1 hétre össze is költöztünk! és mondta már hogy nagyon szeretne tőlem babát, sőt már fantáziáltunk is a gondolattal! A baj ott van hogy szerinte 9 hónap kevés ahhoz, hogy egyenesbe jöjjünk, amivel én nem értek egyet! :)Szóval az hogy egyedül nevelném fel, az teljesen kizárt mert előtte már fejtegettem neki a dolgot és nem hagyna el ez biztos..:)
2012. okt. 9. 17:58
 7/8 Lues ***** válasza:
Sajnos igazat kell, hogy adjak a pasidnak! Sokszor egy élet is kevés, hogy egyenesbe jöjjön egy pár anyagilag, nem hogy 9 hónap alatt?! Mi 2 éve nem tudunk egyenesbe jönni, pedig mind a ketten dolgozunk éjjel-nappal! Tesztet csináltál már? Biztos, hogy babát vársz???
2012. okt. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5 hónapja vagytok együtt... ennyi idő alatt nem lehet kiismerni a másikat, még akkor sem, ha együtt éltek. Ha együtt küszködtök a boldogulásért, hogy egyenesbe jöjjetek, legalább egy évig, megoldjátok az összes felmerülő problémát, konfliktust (mert egy kapcsolatban mindenképpen vannak konfliktusok, a kérdés, hogyan oldjátok meg azokat), akkor az már jó alap lehet egy gyermekvállaláshoz. Minimum egy év, de inkább több!
2012. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!