Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már többször is megütött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már többször is megütött a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eléggé féltékeny típus vagyok..általában emiatt veszekedni szoktunk,és már többször megütött, mert nem bírja már, ahogy kérdezgetem és féltékenykedek..szinte mindig van valahol 1-1 lila folt rajtam, ami a veszekedésre emlékeztet..tudom, hogy a féltékenység nem jó dolog, de van joga megütni? Egyrészt megérdemlem, mert tényleg nagyon tudom húzni az idegeit néha, nade akkor is..utána pár órával mindig bocsánatot kér, és sajnálja amit tett, de hozzáteszi azt is, hogy "ha nem mondtad volna ezt és ezt akkor nem tettem volna meg"..szóval én is bűnös vagyok..segítsetek.20/L ja, és több mint 1 éve együtt vagyunk, de mostmár van hogy heti 2x is megtörténik..

2012. szept. 24. 20:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
87%
Hiába írjuk, h hagyd ott, úgyse fogod, mert jól néz ki.
2012. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
? ezt értenem kéne?
2012. szept. 24. 20:06
 3/66 anonim ***** válasza:
100%

az ő bűneiért te nem vagy bűnös, amiért megüt, azért csak is kizárólag ő a felelős, ezt senki nem érdemli meg

ugyanakkor te is hibás vagy, mert benne maradsz ebben a játékban

lépj ki! szakember nélkül nem fog változni, csak nehogy te is ilyet válassz legközelebb is!

2012. szept. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:
De részben igaza van, mert tényleg nagyon durván féltékeny tudok lenni..kérdezgetem hogy kiaz hogy néz ki meg stb.
2012. szept. 24. 20:07
 5/66 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el. Ha már itt tart egy "kapcsolat" akkor annak nincs "szebb" jövője!
2012. szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Hagyd ott, ha van egy csöpp eszed!
2012. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok. Ha ilyet látnék barátnön vagy majd esetleg a lányomon a gyereket agyonverném. Neked pedig jöjjön meg az eszed és hagyd ott. A féltékenység pedig természetes dolog. És jóó is mert legalább érzi az ember h szereted. Csak ne vidd tulzásba. Ha ö ezt nembirja elviselni akkor ne verjen hanem keressen mást.
2012. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj, hogy túlzásba viszem a féltékenységet..képes vagyok a telefonját nézegetni, és ha rájön, akkor veszekedés ..
2012. szept. 24. 20:09
 9/66 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén: Ti mi a sz*rnak vagytok együt?
2012. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
100%
És? Egy párkapcsolatban, ha megüt, bármiért, akkor hagyd ott. Aki szeret, nem üt meg.
2012. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!