Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Ti mit csinálná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

A barátom...mikor kettesbe vagyunk vagy az én barátaimmal akkor nagyon kedves velem...De ha az ő haverjajival akkor hozzám se szól :( Néhány haverja előtt persze igen de a nagyrésze előtt nem.:C Nagyon fáj...

ui.: Nagyon szeretem nem akarom hogy vége elgyen


2012. okt. 9. 14:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jó értem mert ő egy ilyen "kemény" fiú de akkor is nagyon szarul esik hogy a hevrajaji előtt ezt csinálja...mert így meg minden honnan azt kapom vissza hogy miért nem dobod ki.?:O Csináltok egyáltalán valamit.?:O Ez is nagyon szarul esik.:C
2012. okt. 13. 11:29
 12/15 anonim ***** válasza:

hogy érted hogy csinálunk e egyáltalán valamit?


ha erre gondolsz,én örülök ha nem kell veszekedni,és nem szólok vissza

figyelj,ha ez rendszeres,a szakításon kívül én se nagyon tudok mit ajánlani,hisz ha gyámoltalan vagy,és ráhagyod,nem állsz ki magadért,akkor ne csodálkozz ha majd kettesben is így beszél veled!


Nem értem miért nem tudsz kiállni magadért?

Azt várod hogy magától megszűnjön a problémád?

És ez nem bántás!

Szépen kinyitod a szádat,mint egy határozott nő,és ultimátumot adsz neki,ami azt jelenti,hogy kijelented,hogy vagy vissza vesz,vagy keres olyan lányt,akivel megteheti ezt


vagy mindenki előtt felvállal,vagy nem

mert ez úgy jön le,mintha a haverjai előtt szégyellne

vagy teszel ellene,vagy tűrsz,és akkor nem kell szakítani,viszont siránkozni sem

2012. okt. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ja,olvasom hogy bunkónak nem bunkó,hát mondjuk az is bunkóság,ha levegőnek néz mások előtt,tehát a véleményem ugyanaz marad
2012. okt. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
De kettesebe nagyon rendes velem és a haevrjaji előtt sem bunkó kacsingat rám de nem is ölel meg meg semmi.:C És az utolsó előttinek nagyon köszönöm mert rájöttem hogy igaza van.! És köszönöm mindenkinek.!
2012. okt. 13. 12:13
 15/15 anonim ***** válasza:
Meg kell vele beszélni,hogy miért ilyen a haverok előtt!
2012. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!