Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha a vibrátorom rezgése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a vibrátorom rezgése áthallatszik a lakótársam szobájába? Naponta többször kielégítem magam.

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 00:35
 1/10 menta34 ***** válasza:
zene? paplan? legyél kreatív:)
2012. okt. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a lakótársad fiú, vond be őt is, és nem lesz szükség a vibrire :D Engem egyébként nem zavarna. 22/F
2012. okt. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagyon hangosan berreg, a falak meg vékonyak.

Zene van, de nem ordíttathatom este már :(

2012. okt. 10. 00:40
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha akart volna, már átjött volna rég segíteni, nem? :)
2012. okt. 10. 00:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, tőle pár méterre masztizik egy lány és nem próbálkozik be, hmmm, ennél nagyobb ziccert.... :/ :D
2012. okt. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavarná akkor is. Amúgy meg menj át és kérdezz rá, a végén lesz egy jó kis szexkapcsolat. :"D
2012. okt. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A lakótársad beszari, te meg szexéhes vagy.

Bár nekem lenne ilyen lakótársam...:D

Egyszer tuti bemennék megkérdezni "Mi ez a zaj, csak nem az áram?"

Aztán látnám mi van... Megkérdezném esetleg segíthetek-e valamiben...


20F

2012. okt. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ej, ej, te lány, te se bírsz magaddal :)

nem tudom, gáz-e. lehet nem tudja mi az a hang. én pl. nem jönnék rá sztem de nem gondolnék vibrire, mivel ilyen cuccal még nem találkoztam és nem hallottam használat közben. én azt hinném, borotválja a lábát vagy mittudomén. annyiféle szépítkezőszereket használnak a lányok amikről mi nem is tudunk, mit tudnám ez meg mihez kell aminek ilyen hangja van :D

kérdező, írhatsz privátot esetleg, erről beszélni

F

2012. okt. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is megszívnám. Kis rezgés a szomszédból, rárántok mert azt hiszem masztizik a vibrivel, aztán kiderül hogy a golyváit kezeli a bioptron lámpával. Még sosem láttam masztizó csajt élőben (csak filmen). Persze itt sok a hős.
2012. okt. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
próbáld ki egy igazi hús-vér kkaccal is egyszer... akkor a sikoltozásod hallatszik át majd.
2012. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!