Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laca12345 kérdése:

Ha azt veszem észre egy nyilvános helyen, hogy egy lány rám néz és visszanézek rá, akkor elfordítja a fejét, többször megismétlődik, mit jelent ez?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tetszel neki,
2012. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Figyel téged, jó eséllyel tetszel neki. Nem sokan szeretnek egy huzamban farkasszemet nézni a másikkal, a lányok főleg nem. Többször pillantanak, szünetekkel.
2012. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gyah,en 14 vagyok es lany. Akar hova megyek tomegkozlekedessel bamulnak az emberek. Nem tudom eldonteni hogy annyira csunya vagy szep vagyok.. En nem azoktam feltunoen bamulni csak ha o is nez "busszubol"
2012. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tapintatlanság kimondani egy számomra vadidegen lánynak, hogy nagyon tetszik, esetleg úgy fogadná, hogy "ajtóstól rontok a házba"?
2012. okt. 10. 19:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg tetszel neki külsőre, akkor bármilyen közeledést szívesen fog fogadni.
2012. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedésen nem biztos hogy sokat jelent. AKármi lehet, ez a gond. NEm tudhatod, hogy mit akar, csak ha odamész, és megkérded tőle, "he te mi anyád pi-csáját bámulsz?" csak viccnek fogd fel, de valóban szavakból ért az ember. Egy tapasztalat: Metrón amin azért vannak nők bőven, én is rájuk nézek többször ,aztán elfordítom a fejem, de igazán egyik sem kéne. Egyszerűen unatkozik az elmém, és ezzel szórakoztatom magam, hogy végignézek ezen is azon is, de nem jelent ez semmit. Nők részéről meg még biztosabban állíthatom, mert ők a lelkedre is kiváncsiak, sőt főleg arra. Az meg nem derül ki a tömegközlekedésin. Csak leszólítással juthatsz előbbre náluk sajnos. A nőknél a férfi külseje még sajnos nem minden. Fordítva inkább igaz, de nőknél gond, hogy nem.
2012. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző, éppen ellenkezőleg, a nők azok, akiknek a külső a minden, a lelkedre ők nem kíváncsiak, ha nem nézel ki jól. Nálam pl. az szokott lenni, h ha egy lány észreveszi, h ránéztem, akkor elfordul, és direkt nem néz felém többet.
2012. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt elég gyakran csinálják és rohadt idegesítő.
2012. okt. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz ,hogy a külső a minden, mert akkor már lenne nőm. A lélek fontosabb, az az elsődleges, utána a nyerő löket a külső. De ha enm ismer ki, akkor nem akar az semmit, én így tapasztalom. Az meg,hogy nem néz ujra rád megin nem jelent semmit szerintem. Csak annyit, hogy olyankor vár,hogym ikor szólítod le. Ha nem szólítod le, akkor úgyis tudja,hogy flegesen bámul tovább, inkább nem traktál a tekintetével. Mivan ha ezt gondolja? Ezer +1 ilyen elméletet lehet kreálni, és azok közül majdcsak valamelyik úgyvan. Tehát nem tudhatod, szituáció, kedv, egyén, hozzáállás függő az egész, hogy ki mit akar, ki hogyan ismerkedik, erre nincsenek klisék szerintem. Itt csak annyi van, hogyha kell a nő, akko odamész hozzá, és bepróbálkozol nála, aztán lesz ami lesz. Vagy megy a dolog, vagy nem. Csak ez az egyetlen biztos, minden más csak zsákbamacska találgatás vaktában, és nem vezet sehova.
2012. okt. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minden nő elutasít, akinél próbálkozom, szal inkább az lehet, amit én mondtam. Ha te se kellesz a nőknek, akkor pedig a külsődben (is) kell h legyen vmi hiba.
2012. okt. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!