Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha bejövök egy csajnak, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bejövök egy csajnak, akkor miért mondta mégis azt nekem, amikor meg akartam csókolni, hogy ez neki korai?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
mert ez neki még korai
2012. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 TOMAtm ***** válasza:
mert még nem tettél le semmit az asztalra ahhoz h megcsókolhasd....
2012. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De úgy tűnt, hogy ő is akarja...
2012. okt. 10. 19:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor bizonytalan. Nem biztos, hogy téged akar!
2012. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De azt mondta, hogy újra látni szeretne...
2012. okt. 10. 19:34
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Szeretné, de nem akarja. Egy férfi/fiú gond nélkül megdugna minden helyes lányt, ha éppen nincs párja. Viszont egy nő/lány nem teheti meg, hogy akit vonzónak talál, azzal azonnal ágyba is bújik.
2012. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne agyaljál már ezen! Neki az korai volt. Legyél türelmes. Tudod!? A türelem csókot terem. :)
2012. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz!!! Próbál az orrodnál fogva vezetni...
2012. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bizonytalan valamiben, vagy várni szeretne.

De ezen ne aggódj, én a korkülönbség miatt utasítottam vissza akkor a párom, amikor megakart csókolni legelőször, mert nem voltam biztos benne, hogy ebbe így érdemes belevágni. Ennek ellenére tetszett nekem nagyon, sőt vonzódtam hozzá, csak idő kellett, hogy döntésre jussak. Majd pár nap múlva ismét próbálkozott,akkor már beadtam a derekam, ez most már majd 7 éve, és még mindig együtt vagyunk, és ha akkor feladja most nem lennénk ilyen boldogok együtt.

2012. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mennyi ideje randizgattok? Nem mindegy, hogy 1. randin mondta, hogy korai vagy 3 hónap ismerkedés után. Illetve az is sokat számít, hogy hány évesek vagytok.

Amúgy igaza van valamilyen szinten annak, aki azt írta, hogy egy szabad pasi bármelyik lányt megdughatja, de egy szabad lány nem fekhet le akárkivel. Megteheti ugyan, de nagyon sok nő/lány nem teszi meg, mert erkölcsös, vagy tart a társadalom véleményétől. Nagyon kevés olyan nő van, aki azt mondja, hogy lesz@rom ki mit gondol én is kívánom őt, akkor miért ne. A legtöbben húzzák még egy ideig és kivárják azt az időt amit "illik". Én személy szerint nem vagyok ilyen, bár nem is fekszem le minden pasival, de nem látom értelmét kínozni magam a várakozással, ha én is akarom, csak azért mert nem erkölcsös lefeküdni valakivel akit csak pár hete ismersz.

Egyébként visszatérve rátok, lehet hogy tényleg túl korai volt neki. Vannak lányok, akik esélyt adnak egy pasinak akkor is, ha csak szimplán aranyosnak találják és jólesik a közeledése, ilyenkor a konkrét fizikai vonzódás csak egy kis idő elteltével alakul ki és ezért is lehetett korai.

2012. okt. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!